Akrabalarımı sevmiyorum?

Evet akrabalarımı sevmiyorum. Geçende dayımı iki kere arayıp uğrayacağımı söylemem yerine bir kere beni arayıp merak etmeyen başından savarmış gibi tavır takınmalar...
Bundan böyle kusura bakmasınlar hepinizden nefret ediyorum. Hayatınızda yaşamınızda sizlerin olsun.. Gerizekalılar...

0|0
116

En İyi Kız Görüşü

• Bazı akrabalar evlat olsa sevilmez.
    İhtiyacın varken ortada yoklardır.
    Ne ararlar ne sorarlar.
    İşleri düşer peşinde köpek olurlar.
    Şekil A babam.
    Onlar akrabam diye ben salak değilim.
    Çekilebilirler ben yoluma bakarım.
    Sevmek zorunda değilsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de amcamı sevmiyorum artık babamdan sürekli borç alıp duruyor borcunu da parası olduğu halde vermiyor herif gidiyor başkalarına hava atıyor. Pe.. vengin elinde de cok güzel mesleği var aslında

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Al benden de o kadar kırk yılda bir gelip aile huzurumuzu bozup s. ittir olup gidiyorlar ota b. oka karışıyorlar. Her şeyi her sorunu babamın üstüne yıkıyorlar adam onlar yüzünden 2 senede çöktü. Onu da geçtim üzerime iftira bile attılar söylemediğim bir şeyi söylemişim gibi yaptılar nefret ediyorum cehennemin dibine kadar yolları var suratlarını görmek istemiyorum. Sırf kan bağım var diye sevemem bu haysiyetsizleri. Seni çok iyi anlıyorum yani

0|0
    0|0
  • benim akrabam yok ya onu farketyim şu an

0|0
    0|0
  • Kendi çocuğunun yemediği halt kalmadığı halde gelip bize laf etmelerine ''akraba'' deniyor. Hiçbirini sevmiyorum açıkcası sürekli bişey peşindeler. Saygı da kusur etmem ama samimiyet de kurmam.

0|0
    0|0
  • Akrabalarını sevenler çok nadirdir bence.

0|0
    0|0
  • Soru neydi

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum dert etme.

0|0
    0|0
  • Ben de hepsinden iğreniyorum. Selam.

0|0
    0|0
  • Kim seviyor ki zaten?

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum coguyla gorusmuyorum neredeyse hepsi catlak. Ama icinde iyi olan akrabalarimda var 2-3 tane.

0|0
    0|0
  • Ya bende de aynı durum var, bende pek sevmiyorum yalnız büyüğüne karsi biraz daha saygılı olmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bende sevmem 3-5kisi haricinde.

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • akraba dediğin sevilmez zaten; ee yakınlaşmanın tek sebebi arada kan bağı olmasıdır!

0|0
    0|0
  • Akraba dedigin akbaba gibidir ne kadar uzak okadar iyi

0|0
    0|0
  • Ergenliğin havası normaldir davranisin

0|0
    0|0
Yükleniyor...