Bir erkek ve kızın aynı evde evli gibi yaşaması sizce ne kadar yanlış? Buna nasıl engel olabilirim Detayy?

üniversiteden arkadaşımla aynı evde kalıp çalışıyoruz. o arkadaşım evlenmeyi düşündüğü sevgilisini beraberinde getirdi. Evli gibi davranıyorlar akşam aynı odaya gieip uyuyorlar vs bildiğiniz evli çift gibi. bazen arkadaşım işteyken ben erken geliyorum odamdan çıkamıyorum. ben dini önemseyen 5 vakit namazını kılmaya çalışan biriyim. bana biraz yanlş geliyor sizce yanlış mı? veya bu durumu onları kırmadan nasıl çözebilirim?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşını tek yakalayıp uygun bir dille kibarca rahatsızlığını dile getir ben bu şekilde yapamıyıcam evimi ayırmayı düşünüyorum böyle giderse de gözdağı ver bence

0|1
    0|0
    • 3ay

evi ayıramayacagımı bilir zaten evin herşeyi benim üzerime ama onların kendi düzenlerini ayrıca kurmaları için ne yapabilirim onı düşünüyorum kendileri çıkıp gidebilsinler diyorum

• 3ay

ya arkadaşımıda krmak istemiym o yüzden baya çaresiz kaldım

• 3ay

O senin rahatsızlığını anlayıpta kızı hala evde tutuyorsa sen neden kırmaktan çekiniyosun al karşına söyle

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam yaz aylarındayız açık konuşacam. Baş üstünde yeri olduğunu ama evde baksır atlet şort gezmek istediğini bu durumun devam etmesini istemediğini dile getir bence ☺️

0|1
    0|0
    • 3ay

ya zaten duşa grip çkarken ayeı skıntı evde hiç bir şeklde rhat kyafet giyme imkanı olmuo ztn onu da geçtm bzn arkdş işte oluo eve gelym sçlu gbi hssedym kendmi odamdan çıkmaya utanym

• 3ay

Hocam evin ortağı olduğunu rahatsız olduğunu belli et. Aynı sorunu yaşadım ve böyle yaptım sonuç düzeldi arada bir ya da ben yokken geliyordu
      Kız milleti aklına bişi düşer bişi der altından kalkamam sonra ne gerek var

Kızlar Ne Diyor 14

• Yanlış değil. İsteyen evlenmeden önce aynı eve çıkabilir bunda absürd birşey yok. Ayrıca bence bir bakıma daha bile iyi oluyor, sonra evlendim ayı oldu çıktı, evde şöyle yapıyor deli oluyorum benzeri dırdırlar türemez. Aşağı yukarı ev hayatının Nasıl olacağını çözersin, birbiriniz ile yaşamaya uygun musunuz anlarsın. Senin hoşuna gitmeyebilir, arkadaşına karışma hakkın yok bu konuda. Sadece evi paylaştığınız için söylenmeye hakkın var. Yaptıklarını yargılama cidden bir insanı evden postalayacak kadar rahatsız oluyorsan dile getir tabii.

0|1
    0|0
    • 3ay

yok beni ilgilendirmez zaten hayatları veya bu konudaki ayrıntı ama benim görüşüme biraz ters ve evin bütün herşeyi benim üstüme oldgu içn ayrılamıyorumda evden. ben yalnız yaşayan birisiyim insanlardan ve ilşkilerden uzak duran birisiyim kişisel ön yargm var evlilik vs gbi arkadaşımda bu knuda düşünmeden hareket etmesi sıkıntıya sokuyo beni evimde heran arkadaşın sevglisiyle mtfakta odada vs karşılşacam die kendi evmde rahatça dolaşamıyorum

• 3ay

Şimdi şöyle bir gerçek var kabul etmeyebilir sonucunu sen benden iyi biliyorsun. Kavga ardından ya sen ya o olacak. Ev senin olduğuna göre büyük ihtimal o olacak. Bu tür şeylere hazırsan söyle gitsin. Sen istediğin kadar nazik ol, alttan al olacağına varır.

• 3ay

ben krgınlık dargınlık olmadan bir bahaneyle evleri ayırmak istiyorum ama nasıl yapacagımı bilmiyorum.

• Biraz yanlış gelmesi anormal bence.
    Bana kalırsa çok yanlış bir erkekle kız yanyana yalnız basına gelirse 3. de şeytan olurmuş.
    Taviz tavizi doğurur ne ara bu kadar rahat olduk günahlarımız azmıs gibiArkadasınla otur adam akıllı konus olmadı mutlaka ev değiştir ya da bir çaresine bak.

0|1
    0|0
    • 3ay

zaten bir çaresini düşünüyorum. Çünkü benim bildiğime göre bu durumun günah olma durumuda var ben 5 vakit namazını kılan dini düşünceleri olan birisiyim bu yüzden öyle rahat edemiyorum. arkadaşımda biraz kalın kafa olacak ki düşünemiyor yinede yıllardır arkadaşım kırmadan durumu nasıl çözerim onu düşünüyorum

• Aynı evde kalmaları yanlış değil. Ama sen aynı evde yaşarken 3. bir kişi olarak kızın gelmesi yanlış. Kızdan rahatsız olduğunu söyle

1|1
    0|0
    • 3ay

ya pek akıllıca bir düşünce bile değil aslına bakılacak olursa bazen ben sevglisiyle tek kalıyorum odamdan çıkmaya çekiniyorum ama onların dşünüp bir yol bulmalarını isterdim de pek düşünmüyorşar galiba birde evin herşeyi benm üstüme oldugundan çıkamıyorum da

• 3ay

Onları çıkarabilirsin bu kadar rahatsızsan. Hem görüşleriniz uymuyormuş bana göre yanlış demek en doğal hakkın, kız varken rahat edememem de doğal bir şey

• Neden evlenmiyorlar ki? Madem bir biriyle yatmaya kadar muhtaçlar

0|1
    0|0
  • İmkanın varsa eğer başka oda arkadaşı arayan birinin yanına taşın. Çünkü sen onları uyarırsan yanlış yere çekebilirler konuyu ve seni başka seylerle suçlayabilirler.

0|1
    0|0
    • 3ay

ya zaten yanlş anlamaları bir yana ben knuyu kırmadan anlatma düşüncesindeydim yani bir bahane veya uygun bir şekilde. Benim taşınma imkanım da yok çünkü evin bütün herşeyi benim üstüme

• Bence yanlis. Al karsina ikisini de konuş.

0|2
    0|0
  • Bence yanlış değil ama sen rahatsızsan arkadaşına açık açık söyle

0|1
    0|0
  • Çok yanlış

0|1
    0|0
  • yanlış olduğunu düşünüyorum. hem senin için hem onlar için rahat edemediğini soyle eğer durumun varsa başka bir eve de cıkabilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

ayrılma durumum pek yok çünkü 1 yıllık kontrat ile yeni kiraladım evi.

• 3ay

rahat edemediğimi söylersem yanlş anlarlar diye söyleyemedim

• 3ay

onların da düşünmesi lazım allah kolaylık versin 😊

• yanlış bişey yok

0|0
    0|0
  • yanlis baska bir ev arkadasi araya bilirsin
    evli evinde koylu koyunde gerek
    yarin birsey olur kiz ve sen evdeyken o erkek seni suclar insanlara guven olmaz yeni bir ev bulmaya calis

0|1
    0|0
    • 3ay

yeni ev bulma imkanım yok çünkü evin bütün herşeyi benm üstüme çok zor benm çkmam ama onları krmadan nasıl bu durumu anlamalarını sağlarım

• 3ay

dersin adami cekersin konusmam lazim dersin
      bence bu yasantiniz bana ters dersin o da sanane zaten parani oduyorum der buyuk ihtimal :))
      yok yani bence net ol gercekden dusundugunu soyle kirilacak bir durum yok
      sen bundan rahatsizsin ve evi paylasiyorsunuz bu durumda onunda altan almasi lazim bazi olaylari...

• Uslubunca uyar

0|1
    0|0
  • Yanlış tabi düzgünce anlat bak seni kırmak istemem ana rahasız oluyorum de

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bunu baştan konuşmanız gerekiyordu bence

0|0
    0|0
    • 3ay

en başta sevgilisi kendisiyle geldi öyle bir imkanım olmadı :/ bende kendilerinş kırmadan bunun bana ters oldugunu nasıl açıklarım onu dşünüyorum.

• Yanlis gelmesi anormal bence gayet dogal yasamalari ha yok olmuyo dersen evden ayril ya da konus

0|0
    0|0
  • Oha çüş ben senin kız arkadaşını çekmek zorunda mıyım de sert çık

0|0
    0|0
  • Evini ayırarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...