Gece uyurken alt üst yan komşu mobilya çekme çamaşır asma aparatı takır takur seslerle uyuyabilen var mı?

Gece uyurken alt üst yan komşu mobilya çekme çamaşır asma aparatı takır takur seslerle uyuyabilen var mı?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Öyle bir ses duymuyorum. Duysaydım bir süre sonra sinir olmaya başlardım ve çözüm yolu arardım.

1|0
    0|0
  • söverek uyuyorum ama çoğunlukla uyuyamam

1|0
    0|0
    • 3ay

Ooo yemedikleri küfür kalmıyo bikere kapılarına dayandım kormuşlar açamamışlar

• 3ay

ben affetmem ederim rahatsız etmesin beni en son hunharca ygs den 2 hafta önce her gün akşam sövdüm

• O tür bir sesle uyanırsam, acımam radyatörlere vurup komşuyu uyarırım!

0|0
    0|0
    • 3ay

Ahaha arsız ne anlar radyatöre vurmandan daha da azıtıyolar

• 3ay

@poyraz_karayel başına gelsin uyuyama işe garfield gibi git de gör günün nasıl hayal kurdurtur bu saygısız sefil yaratıklar insan

• 3ay

Hahah bisey diyemiyorum ben olsam kiralık katil falan tutmayı hayal ederdim :)

• benim üstdüm de geç evli çift var gacır gucur sesler geli yor napı yorsalar :D :D

0|0
    0|0
    • 3ay

bazen koşuma sesleri yor

• 3ay

bu site hayatındaki saygısız malaklardan bezdim. ben küçükken annem yatmadan wcye mutlaka git gece takırdama komşu rahatsız olur derdi, kapılar gıcırdarsa yağlanırdı, bebeği hastası olana işe erken gidene saygı vardı, terlikle tak tak yürünmezdi ıslak ses çıkaran zeminlerde. gecekonduda bağır çağır rahat yaşayan ses kontrolü yapmayanların arsaları site olunca aynen kaldıkları gibi yaşamaya devam edip normal görüyolar bunu. gece neden uyunmaz neden gündüz işi gece yapılır mecbur mudur seni dinlemeye etrafın. bunları yapanların topu ölsün bence :D

• oo ninni gibi geliyo

0|0
    0|0
  • Uyurum

0|0
    0|0
  • Sende gürültü yap tepki veren olursan cevabını verirsin.

0|0
    0|0
  • alışılır. herşeye alışılır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok alışılmıyo :( dinlenemeden işe gitmek ne bilir misin. Eski evimde 4 sene karıkoca kavgası sabaha kadar ve gece temizlik yapan manyaklarla geçti. Ne uyarı ne polis çağırma hiiiiç biri kar etmedi. Sonunda taşındım. Geldiğim yerdede manyak var. Müstakil eve taşıncam bundan sonrakine

• 3ay

rahatsızlık veren komşular yüzünden mi

• 3ay

yok hayatın genelinden

• ben ilişki sesi bile duyuyorum

0|0
    0|0
  • Baska sekilde gurultu yapmasinlarda

0|0
    0|0
  • Istersen bize degil apartmandan birine sor. Bizim komsu gayet sessiz :)

0|0
    0|0
  • duvarları yapan muteahhite sorcan neden incecik duvar
    neden duymak zorundayım dicen
    neden bu kadar ince duvarlar
    yalıtkan yaptırmaktan baska caren yok maalesef
    ses gecirince nefret ediyor insn
    hele arka taraflardaki bahce gibi yerlerde öküz gibi bagıra bagıra konusanlar var
    öküz bile yanında hiç kalır
    3-4 kat üstte oldugum halde arka bahceden bagrıslar kahkahalar. millet de sevmiyor ama cıkıp seslenen yok maalesef
    kısacası insanların cogu toplu yerde yaşamayı bilmiyor. Sadece kendisi yaşıyormuş sanıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

sen sordun mu mütehite hem sorsan nolcak allahın bir öküzü de odur ucuza nasıl yapıp nasıl cebini doldurdu herbiri kimbilir, yalısında ya da villasında viskisini yudumlarken sana teselli verir merak etme :D

• 3ay

evde oturma egitimi diye bir bölüm acsalar okutsalar sunlara

• 3ay

ya bunlar ormana yerleşse hayvanlar kovar, cidden ormanda bile geceleri bu kadar iğrenç ses çıkaranı tutmazlar. eğitim diiil direkt kireç kuyuluklar :D

• fener galatasaray maçına gitsem ve uykum olsa o sese rağmen 2 dakikada uykuya geçerim hiç birşey beni uykumdan mahrum edemez :))

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim üst komşu her sabah sekiz buçukta evi süpürüyor bununla uyuyabiliyorsam onlar karınca sesi gibi gelmiyordur bile. Ama uyanıyorum arada o süpürgeyi kafasında parçalayacağım bir gün o olacak!

0|0
    0|0
    • 3ay

oo sadece 8 olsa bizimkiler gibi gecenin yarısında yapsalar ne yapardın. seninki de kötü ama ben 8den sonrakilere ve gece 12e kadar olanları demiyorum takmıyorum bile. gece uyumak istiyorum tek derdim bu:)

• Yeter ki uykum gelsin her şekilde uyurum

1|0
    0|0
  • bizimkilerin veletleri koşuşturuyor uyuyamıyorum :/

1|0
    0|0
Yükleniyor...