Annemin iş yerindeki cadı kadına ne yapılmalı?

Annem özel güvenlik görevlisi.5 ay filan oldu işe başlayalı. İş yerinde bir arkadaşı var kadın o... pu. Para karşılığında erkeklerle bulup yatıyormuş. Konuşamaya yemeğe bile gitse o adamlar kadının başından para yağdırıyormuş. Kadın 3 kere evlenmiş 3 ü de polismiş. Şuanda lüks bir evde oturuyormuş ve tazminat ödüyormuş o kocaları. Ailesi de zenginmiş hep bakıyorlarmış. Kadın işe girer girmez ordan bir polis ve oranın amirini tavlamış. En sonunda amir ile evlendi. Ailesi itiraz etmesine rağmen çünkü adam fakir ve kadınla aynı maaşı kadın kadın kocasının arkasından sevmiyorum bu adamı donunu bile ben alıyorum şeklinde filan konuşuyor. Kocası yakışıklı sadece. Kadın aşırı bakımlı olduğundan ve kendini çok göklerde gördüğünden başka kızları çekemiyor etrafında. Evlenmiş olmasına rağmen başka bir telefon ve hat alıp gene eski hayatına devam eden bir kadın bu. İş yerinde fetö olayındna dolayı masum birçok insanı da attılar. Sırf müdürlerle konuştukları için. Bu kadının da kocası haliyle en yetkili en üst tek amir konumuna geldi. Kadın işine çok iyi yapan insanlara iyi davranan kızları bile kendisinden güzelse kovduruyor. Veya bekarsa kocamı tavlar diye korkuyor attırıyor. İş yerini kocası sayesinde elinin altına aldı. Çalıştıkları yer yabancı şube müdürlüğü. Oraya gelen kadınlar arada atarlanıyor bağrıyor diye kadın dövüyor kadınlar d akarşılık verince kocası ayırmak yerine kocası da onları dövüyor. Hatta sessiz ve kamerasız bir odaya alıp dövüyorlar. Ben bunları duyunca çok üzüldüm. Bunlar bir yere şikayet edilebilir mi? Veya kameralar filan var orlarda kimse mi bir şey görmüyor da müdahele etmiyor. Yarın birgün anneme sararlarsa katil olabilirim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• cadıya bak kontrolü içten sağlıyıp çökertiyo

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Orta çağdaki gibi yakın ırıspıyı.

0|0
    0|0
  • Bimer e şikayet edin azına sıçarlar

0|0
    0|0
  • Ben olsam onu yalnız yakalar sikerdim yanlış anlama tecavüz değil kendi isteğiyle hemde 😉 😊

0|0
    0|0
    • 3ay

Hee sen içeceğine ilaç atıp takma pipi ilede giderebilirsin veya elini sok😇😊

• Telefon kamerasıyla bu yaptıklarını çekip şikayetçi olun

0|0
    0|0
  • Ben yaptım şikayet ettim toplattirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...