Var mı benim gibi yalnız olan?

Hiç çevrem yok doğru dürüst arkadaşım da yok ailem pek gezmez hiç sevgilim de olmadı nasıl çevre edinebilirim arkadaş edinebilirim var mı benim gibi olan?

0|1
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Çoook var çooook
    Hepsi aynı şeyleri düşünüyor
    Hepsi açılıp saçılmak istiyor
    Ama hayat işte böyle gelmiş
    Böyle de gidiyor
    Ne kadar ortama girersen o kadar günah öğrenirsin
    Hiç bozma kendini sen bir erkeğin ilki ol, o erkek te senin ilkin olsun
    Bundan daha güzel birşey daha yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bak yalnızlık güzeldir ki şöyle bir laf vardır önemli olan bir kaç bin kişinin etrafında olması değil yanın bir kişinin olması ve dostun olması önemli benim de çevrem var ama sadece çevre anlatabildim mi üzülme yani olur illaki

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten bir tane dostum var ama sık gorusemiyoruz

• 2ay

anladım ama bir tane daha edinirsin dediğim gibi acele etme bu konularda

Erkekler Ne Diyor 21

• Çok arkadaşının olmaması daha iyi emin ol. Çok arkadaşın olursa çok kazık yersin.. Şahsen ben öyle düşünüyorum ki bende senin gibiyim..

0|0
    0|0
  • Evet aynı ben 2-3 arkadaşım var onun dışında doğru dürüst arkadaşım yok çevrem çok az sevgilim benimde hiç olmadı. Bu yüzden nasıl çevre edinebilirsin bu konuda da hiçbir fikrim yok :)

0|0
    0|0
  • Cevresi olan bir arkadas bul o seni acar 😄 hangi şehirdesin

0|0
    0|0
  • Benimde öyle ya boşver bence kendimide sevmiyorum ben olm hayatta kimsem yok la benim benim derken düşüncemden başka kimsem yokmuş la neyse salla

0|0
    0|0
  • Özgüven konusunda sıkıntıların var anladığım kadarıyla. Mutluluğu dışarda arıyorsan eğer çevre yapsan bile yine sıkıntılar çekersin. Kendine yetebilmeyi öğrenirsen senin açından daha iyi olur ve bunu başardığın zaman çevren kendiliğinden oluşmaya başlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten yalnızım kendime yetiyorum mecburen

• 2ay

Ben de önceden bu şekilde düşünüyordum. Çevremde kimse olmadığı için kendimi değersiz hissediyordum. Ben bunu tek başıma bir yerleri gezerek atlatmıştım mesela ben gezmeyi ve kitap okumayı çok sevdiğim için bolca gezip bolca kitap okurum sen de seviyorsan bunları benim gibi yapmanı tavsiye ederim. Bunun nasıl bir yararı olacak dersen gezdiğin yerlerde ister istemez sosyalleşiyorsun ve yeni insanlarla tanışıyorsun başta zor gelebilir ama alışınca yalnız gezmenin keyfini hiçbir şeyde bulamıyorsun kitap konusuna gelecek olursak da çok okuduğun zaman her konuda söyleyebileceğin şeyler oluyor dünya görüşlerin oluyor ve insanlarla konuşurken sen farkına varmasan da etkileyici oluyor konuşmaların. insanlar senin düşüncelerine değer veriyor ve seninle konuşmak istiyorlar.

• HİÇ YOK Bİ SEN VARSIN BU YÜZDEN TÜRÜNÜ İNCELEMEYE ALMAYA GELİYORUZ..

0|1
    0|0
    • 2ay

yanlızım, yanlız olmak istediğimden yanlızım, en değerli varlığım kendi varlığım bunu paylaşacak kadar değerlisini bulamadım yanlızım, ders çalışıyorum yanlızken, yanlızken çokları yeklerle düşünüyorum, paylaşmıyorum yanlışlığımı yanlızım ve ben Allah'ın yanlızlarından yanlızca bir yanlızım..! BUNU YAZACAK KADAR YANLIZ OLMADIYSAN DAHA HİÇLİKTESİN...

• 2ay

Beni tarif ettin resmen

• 2ay

Emredersin

• Cevrende olmazsa burda olur

0|0
    0|0
  • He var

0|0
    0|0
  • Artık burdayım meraba.

0|0
    0|0
  • Gel sende doldur bir tane 🤒🍺

0|0
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadı dışında hepsi bende senin gibiyim

0|0
    0|0
  • Farklı aktivitelere katılabilirsin, orada kendine göre birilerini bulursun.

0|0
    0|0
  • zamanla olur. ortak arkadaşın da mı yok?

0|0
    0|0
  • Boş durma yeni insanlarla tanış

0|0
    0|0
  • Aynı ben

0|0
    0|0
  • var ::(

0|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|1
  • mesaj atsana

0|0
    0|1
  • Yalnızlık allaha mahsus

0|0
    0|0
  • bu kadar dağdamı yaşıyosunuz cajilmisiniz yoksa gir ortamlara çık dışarı kardeşim burada durduğuna görede beli bir yaşa gelmişin ailene kuyruk olmanada gerek yok

0|0
    0|1
    • 2ay

Arkadaş yok diyorum ortam diyor

• 2ay

sen girip çıkacaksın bir yerlere arkadaş öyle olur git cafeye spora falan işte

• Benimkini yalarsan arkadaşın olur

0|0
    0|4
    • 2ay

İğrenç bir yaratıksın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...