Biri hakkında yapılan dedikodulardan peşin hüküm giydirir misiniz, yoksa meselenin aslını mı araştırırsınız?

Günümüzde bir birini çekemeyen insan çok fazla ve çirkin iftiralar ve benzeri şekilde gıcık olduğu kişiyi küçük düşürme adına her türlü çirkefliği yapabiliyor. Sonrasında ne oluyor şu var böyleymiş şöyleymiş diye dedikodular ağızdan ağıza bir şekil yayılıyor. Çoğumuz araştırmadan peşin hüküm giydiriyoruz ah bizim ön yargılarımız tam tanımasak ta kesin yapmıştır kesin öyledir diyebiliyoruz doğrusunu araştırmak lazım ya da gerçeklerin peşine düşmek lazım. Unutmayın İftirayı atan kadar o iftiraya inan peşin hüküm verende suçludur. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz düşüncelerinizi merak ettim teşekkürler :) #pilavımıkaybettim #GeceninSohbetkonusu #DedikodularveGerçekler #Peşinhükümlüyüz

1|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 4

• Pek tanimadigim, benim icin bisey ifade etmeyen sadece insan vasfi tasiyan kisi pek umrumda olmaz, sadece dinlerim... Degerli bildigim biriyse asla "kalemini kırmam", uc kagitcinin teki insani sabikasi fazlaysa " salla gitsin"...

0|1
    0|0
  • dedikodu yapan bir tip değilim, kısaca neclanın orrospu olup olmaması beni ilgilendirmez.; neclanın cinsel hayatı onu bağlar

0|1
    0|0
  • Araştırırik

0|1
    0|0
  • Karikatür süper 😃

0|1
    0|0
Yükleniyor...