Sevgilim fakir?

Sevgilim fakir ve tipsiz arkadaşım vasıtasıyla tanıştıl arkadaşım çok ısrar etti iyi çocuk aslında felan dedi bir an boşluğa düştüm beni seviyor diye kabul ettim. Hiç sevmiyorum onu artık zaten bana hiçbi faydası da yok 2 gün önce kafeye gittik 2 çay içtik tanesi 2 tl diye bütün gün somurttu. Benim ailem ile problemlerim var ne zaman anlatsam hep işi çıkıyor ya da aptal aptal espri yapıyor hiçbişeyi ciddiye almıyor bugün tokat attım akşam da ayrılmak istiyorum dedim yalvarıyor aşkından ölüyorum nolur beni bırakma aşkı sevgiyi birlikte yaşayalım bu duyguları diyo. Böyle konuşunca romantik mi oluyosun dedim. O.. U dedi Şimdi bundan ayrılıcam evet arkadaşımla da bir daha konuşmucam ama bunlardan intikam almak istiyorum ne yapabilirim bende onlara kazık atmalıyım?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Tam şerefsizmişş ya bas tekmeyi gitsin direkt

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fakir ve tipsiz ne güzelde bir cirpida söylüyorsunuz şaşırıyorum !

0|0
    0|0
  • Cevap konuya göre değişir... eğer tip olarak beğenmiyor, hoşlanmıyorsan onunda zamanını çalmadan güzel bir üslupla ayrılmalısınız. Eğer fakir diye ayrılmayı düşünüyorsan ya da tipsiz buluyorsan çok ayıp ediyorsun. Bence kendini sorgulamalısın. Öylesin demiyorum iki türlü de cavak vermek istedim. Saygılar

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben onu fakir olduğu halde çirkin olduğu halde insan yerine koydum değer verdim. Ama verdiğim değerin binde birini alamadım çok aptal bir çocuk samimiyetsiz bişi ve son günlerde iyice nefret ettirdi kendinden çok umursamaz isyo ki bir sevgilim olsun elini tutim öpim koklim ama kendisi bomboş bir insan arkadaşım buna iyi çocuk dedi ya intikam almaşıyım

• 2ay

Dediklerin çerçevesinde değerlendirirsek ilişki yaşanabilir bir durumunuz yok 👍

• Zaten böyle bişey yaşanmadı, çocuğa tokat atman çok saçma inanmadım para konusunda çocuğun somurtması çok saçma hiçbir insan öyle bişey yapmaz özellikle seviyorsa anlam veremiyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu yüzden nefret ediyorum ondan kendini bir bk sanıyo hiçbi uğraşı yok adamın işte yatıyo evde yatıyo beyni bunlara çalışıyo. Arkadaşım bana kazık attı ödicek bunu bir şekilde hemen ayrılmıcam onlarka oynucam ayrılmadan

• 2ay

Eğer olay farklı boyutta ise onu bilemem kazık varsa durumda tabi hakkını zaten alacaksın bir şekilde ama normalde bu anlattıkların çok saçma anladın mı.

• Karşındaki fakir dedin ya senin maddi durumun nasıl?

0|0
    0|0
    • 2ay

Allaha şükür benim durumum ortalama üstü ama zoruma giden arkadaşımın bu vasıfsız işe yaramazı bana iyi çocuk vb diyerek beynimi yıkayarak yamaması 1 aydır çıkıyorum fakirlik sorun değil o kadar pısırık o kadar boş bir insan ki hayattan soğudum ben iyi niyetimin kurbanıyım

• 2ay

Benimde çok iyi ama hiç sorun etmem karşıdakini neyse... Yine senin suçun ama niye kabul ediyorsun

• 2ay

Aynen benim suçum köpek gibi muamele etmeliydim haklısın

• hakaret etmişsindir yoksa boşuna ou demez

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır neyse onu anlattım dediğim gibi çocuk güvenlik zaten işte yatıyo eve geliyo evde yatıyo mal anlıcan bir de kendini çok beğeniyo bu yüzden benden çaldıkları vakti ödemeliler

• 2ay

Allah senin gibilerinden bizleri korusun

• 2ay

Aynen ot gibi insanlardan uzak olim

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya maddi durumuna bir şey diyemem tabi ama sana davranışları hiç hoş değil bırak intikam alıp hayatında bir dakika fazla tuttuğuna değmez sil at ikisine de rahatla daha fazla uğraşıp kendini yorduğuna değmez seni kaybetmelerini onlardan alabileceğin en büyük şey zaten

0|0
    0|0
  • Malmisin ya sevmediğin biriyle cikman senin hatanın kendi hatalarının bedelini neden onlara odetiosun fakir olabilir ya benim sevgilimle fakir bende ilk başlarda sevmiodum hayatımda istemiodumn beni kendine aşık etti şimdi çok mutluyuz paranın ta ya

0|1
    1|0
    • 2ay

Düzgün konuş çarpmim ağzına

Yükleniyor...