Ben neleri atlatmadım bunuda atlatırım dediğiniz zamanlar oluyor mu?

Ve o atlatırım dediğiniz şeyleri gerćekten atlatabiliyor musunuz? Izi kalıyor mu sizde?

Ben neleri atlatmadım bunuda atlatırım dediğiniz zamanlar oluyor mu?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Atlatamadığım şeyleri sağlığım engelliyor. Sağlığımı atlatabilsem zaten gerisi kolay olacak. Herkesin derdi kendine büyük ama normal insanların psikoljisinin neden bozulduğunu hala anlamıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elbette her şeyin izi kalıyor ama daha az acı çekiyorum ya da yaşandı ve bitti gözüyle bakıyorum zaman biraz üstünü sarıyor sadece o kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Eh yani ''2 saati var ölecek ''dendiğinde 2 saat sonra hala hayatta olup dr. ları şaşırta biliyorsanız her şeyi atlatabilirsiniz demektir.

2|0
    0|0
  • Babamın cenazesini kendi ellerimle yıkadıktan sonra atlatamayacağım bir şey olmadığını anladım. Allah'tan başka tabii

2|1
    0|0
  • Evet atlatıyorum ama üstüne sünger çekemiyor insan

1|0
    0|0
  • Atlatılır, herşey atlatılır.. izi de kalır ama zamanla iz parçan olur ve orada var mı yok mu unutursun. Denk gelir iz kendini belli eder acı hissedersin yine unutursun.

1|0
    0|0
  • Allah kimseye kaldırabileceğinden fazla dert, yük vermez. Derdim var değil. Derdi veren Rabbim dermanını da verir diyeceksin.

1|1
    0|0
  • Oluyor

1|0
    0|0
  • Ölüm olmasın hepsi geciyor

1|0
    0|0
  • atlatırken bir parçami da orda biraka bıraka artık bir şeyi atlatabilecek güç kalmadı

1|0
    0|0
  • 2 güne unutuyorum ya çok iyi bence 😂 Buna cevap ver bari djdjdn 😂😂

1|0
    0|0
  • oluyor

1|0
    0|0
  • Soruda yazım hatası mı var acaba 🙈

1|0
    0|0
  • evet, atlatamıyoruz.

1|0
    0|0
  • su son bir kac yoldir. zikir olarak. kullaniyorum bu cunleyi ve tekrarlamaktan cigerim soldu.

1|0
    0|0
  • Doğğrusu biz neleri attlatttık bunu da atlaırız muhtemelen doğrusu böyle değğil mi?

1|0
    0|0
  • Oldu galiba.

(Maksimum Gizlilik)

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Oldu atlattım ama zor 5 yıl sürdü aşk meşk değil daha önemli sorunlardı.

1|0
    0|0
  • Evet oluyor.
    Fakat her savaşta bir yara alarak devam ediyoruz.

1|1
    0|0
  • Yüzmeyi bilmeden denıze dalıyoruz o yüzdendır boğulmalarımız

1|0
    0|0
  • Bir şekilde bu da unutulur ne yapalım diyorum

1|0
    0|0
  • Evet şu an yaşıyorum bile buda geçecek unutacagım onu

1|0
    0|0
  • Her şeyin izi kalıyor