İç güzellik vs. Dış güzellik?

Özgüven eksikliği sebebiyle güzel bir kızın adına fake hesap açtım (Allah affetsin) sorunun goruntum olduğunu sanıyordum çünkü kendimi güzel bulmuyorum birkaç haftadır. Ama görüyorum ki güzel olduğunu dusunfugum kişi adına birileriyle konuşurken de çuvallıyorum bir sonuc elde edemiyorum. Demek ki neymiş? Güzellik o kadar da önemli degilmis. Demek ki neymiş? Benim önce davranış bicimimi düzeltmem gerekirmis. Sizler de katılıyor musunuz buna? Davranışlar güzelliği gölgeler mi?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• bak en çok güzellik takıntısı olan benimdir nerdeyse

yani ; hatun güzelse olay bitmiştir ben onu kaçırmamak için elimden geleni yaparım

AMA :D

güzellik sadece ilk adım. yani konuşmaya başladığımızda içi öküzde odunsa ya da çöpse , durmam giderim. yani senin dediğine çıkıyo gene kapı :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Güzel olmasına ragmen erkek kızla ilgilenmiyorsa kalbinde başka biri olduğundan mıdır peki?

• 3ay

oda olabilir , kız ona güzel gelmiyordur buda olabilir :D of çok güzel kız diyene baktığımda kız bana B. K gibi geliyo ama başkası tav olmuş :D iyi akşamlar

En İyi Kız Görüşü

• Evet katılıyorum. Yakışıklı birisi ağzını açıp konuşmadan ondan hoşlanamam ben mesela bir zeka olgunluk belirtisi görmem lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aynen öyle bak ne güzel çözmüşsün sen. Sorunun cevabını kendin vermişsin. Kimi kız mesela tanıdıktan sonra itici geliyor. İlk baş hoşlanıyorum sonra kesiyorm konuşmayı. Davranış biçimi çok önemli. Çünkü güzel kız çok. O olmazsa başka güzel buluruz sonuçta tek kız o değil.

0|0
    0|0
  • İç güzellik her zaman daha önemlidir. Kimi bunu klişe olarak görse de daha önce tanımadan hoşlandığım kız kendisi bana gelip beni sevdiğini söylemesine rağmen tanıdıktan sonra bütün his kayboldu.(kendisi sevdiğini söylediği için değil)

0|0
    0|1
  • Kendini güzel avutmuşsun, tebrik ederim.

0|0
    1|0
  • iç dış yıkama gibi bakmıyoruz desekte ilk dışa baktıgımız için biraz dış güzelligide olması lazım

0|0
    0|0
  • ikiside eşit olmalı ne içi çok güzel nede dışı çok güzel olmamalı tam tersi ikiside eşit olmalı.

0|0
    0|0
  • Davranış tutum bunlar önemli tabi

0|0
    0|0
  • Tabiki özgüven oldukdan sonra güzelsin

0|0
    0|0
  • gölgeler güzellik çokda önemli deyil

0|0
    0|0
  • Haklısın dış görünüşüne bakarak birlikte olcağın erkekle hiç olma daha iyi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ikisi de önemli. yakışıklı ama içi boş biri de çekilmez, tip olarak çekici gelmeyenle de ömür geçmez. aynı şekilde erkekler içinde öyle güzel diye zekası kıt birini belirli süre çekiyorlar anca.

0|0
    0|0
  • İçi güzel olmayanın dışı da güzel olmaz.

0|0
    0|0
  • Tabiki ic daha onemli. Kafa kafaya uymazsa guzelligin degeri olmaz zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...