Yalnız kalmak mı yoksa yine de devam etmek mi?

Bir grup arkadaşınız var. Aranızda bir olay geçiyor, çok kırıldınız ve siz haklısınız. Ne özür dilediler ne de telafi edecek bir şey yaptılar. Üstelik siz onlara iyi davranıyorsunuz onlar da öyle ancak bu çıkar ilişkisine dönmüş. İletişimi keser misiniz eğer keserseniz yalnız kalacak tek takılacaksınız? Yoksa arkadaşlığa devam eder ama soğuk mu davranırsınız?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık güzeldir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Devam etmem. Yalnızlığı tercih ederdim bu durumda. Kızların sağlam arkadaşlıkları olmuyo mu ya hiç?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bazı kişilikteki insanlar kendilerini arkadaşlarıyla karşılaştırıp kendilerinde olmayan nedeniyle kıskançlığa giriyorlar. Bu bahsettiğim bir eşya falan değil bir kişilik ozelligi veya cesaret edemedikleri bir şey. Benim de başıma bu geldi. Girişken bir insanım. Cevremi genisletmede sıkıntı cekmiyorum. Ama kiz arkadaşlarım böyle değiller ve bunu benden çıkarıyorlar sanki öyle olmalarının sebebi benmisim gibi.

• 3ay

Üniversite ortamındaki arkadaşların çoğunun ortamında böyle sorunlar var. Bizim bir arkadaşla senin durumdaydı ama benle sorun yaşamıyordu benim on plana çıkma gibi veya kimseyi geri plana atma gibi bir derdim yoktu gayet kendi halimdeydim ama çocukla diğer arkadaşlar çok bozusuyorlardi

• 3ay

O zaman çok takmadan okulu bitirmeye bakmalı kendimi yeterince üzdüm böyle şeylere

Kızlar Ne Diyor 4

• ben yasadim bu durumu. iletisimi kestim. hem de ayni apartmanda oturuyoruz. her gun goruyorum.
    buna ragmen korkmadim ve kestim. sessizligim iyi niyetim saflik gibi algilanirsa sahsima saygi duyulmazsa o. ortamda durmam.

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok haklısın aslında ama sürekli etrafımda olacaklar bu insanlar bir iki değil ki grubumuzdaki iki kızla bunu yaşadım

• 3ay

ayni apartmandayim. ve tum arkadaslarimiz. ortak.
      yine de vazgectim

• Muhabbeti kesmem yalnız kalmaktan değil ki aksine ben yalnızlığı severim. sadece eğer beni çıkar için kullanıyorlarsa neden bende oyle davranmayayım?

0|0
    0|0
    • 3ay

Doğru valla göze göz, çıkara çıkar. Pek uymadı ama çok iyi ifade etti bence :)

• 3ay

Sen kendini tanıyorsun değil mi yeter o bosver illaki ondan da çıkar bir şekilde bu Allah büyük :D

• 3ay

Bilmiyorum bazen bende kendimi tanımıyorum şaşırıyorum bu kim ya diyorum yani :D

• Yalnızlık yanlış arkadaşlıklardan iyidir

0|0
    0|0
  • Okulda vs hergün görmek zorundaysan çok arayı açma canın sıkılır öyle değilse sil bence bu saatten sonra hayır gelmez hiçbirinden

0|0
    0|0
    • 3ay

Okuldanlar maalesef çoğu dersimizde ortak oluyor arayı açmayacağım ama yanlarında da eski beni bulamayacaklar artık.

Yükleniyor...