Gösteriş yapmayı seviyor musunuz?

Yaptıgınız iyiligin ya da herhangi bir seyin gosterisini yapar mısınız? Gösteriş yapmayan itibar kazanamıyor mu?

Gülsüm'ün Pınar'a hain planı , Pınar gösterişle itibar sahibi olur 😄 @fatihyasinim @bilalhanci @karelikagitAtakan Özyurt (@atakanozyurt) tarafından paylaşılan bir video (2 Eyl 2016, 10:56 PDT)

Alış kızımmm alışşş gösteriş yapmak beyleee.😀

0|1
17|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sevmem iyilik yap denize at diye boşa dememişler ya da peygamber efendimizin bu konuya tam oturacak bir hadisini duymuştum bir elin verdigini diğer el görmesin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Sağ ile yapilandan sol el haberdar olmamali der bizim buyuklerimiz.. Aslında zaten gösteriş yapmayan ALLAH katinda itibarini kazanıyorda bilemeyen ne bilsin..
    Gerisi rant ve kibirlilik oda ölene kadar geçer anca süresi..
    Yaptigininda degeri dusuk..

1|0
    0|0
  • Gösteriş yapsan ne olacak.. Kaplamalar her zaman kolay dökülür ve asılı ortaya çıkar.. O yüzden olduğumuz gibi görünmek her zaman kişiliğimiz açısından geçerlidir.

1|1
    0|0
  • Gösteriş yapmam, kibirlenmem.
    Öyle insanlarla, muhatap olmam.
    Gösteriş yapan insanlar, her şeyin geçici olduğunun farkında olmayan,
    kibirli ve sığ insanlardır.

"Sular yükselince balıklar karıncaları yer, sular çekilince de karıncalar balıkları... Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir; çünkü kimin kimi yiyeceğine, "suyun akışı" karar verir."

Afrika atasözü.

1|0
    0|0
  • Desinlere mi yaşıyoruz nedir arkadaş,. benim önceliğim yaşadığımdan haz almak :)

1|0
    0|0
  • Boşuna dememişler iyilik yapınca öyle yap ki sen ve ondan başka kimse bilmesin

1|0
    0|0
  • Gosterissizligimin itibari yeter 😎

1|0
    0|0
  • En sevmedigim seylerden biri.

1|0
    0|0
  • Gösteriş yapmayı sevmem yapanlardan da nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Gösterisi sevmem dedikoduyu da

1|0
    0|0
  • Hayır. Başka insanların düşüncesine gerekenden fazla değer vermiyorum (Onları neden etkileyeyim?)

1|0
    0|0
  • İnşallah yapmıyorumdur

1|0
    0|0
  • Suyunu çıkarana kadar anlatırım :D Gösteriş meraklısı bir yapım var :D

1|0
    0|0
  • severim.

1|0
    0|0
  • yok canım ne gösterisi hic sevmem ne yani bu yorumu iphone 6s plus la yazıosam nolmus 😂😂😂

2|0
    0|0
  • İtibar için iyilik, gösteriş için iyilik, yapılmasa daha iyi.

1|0
    0|0
  • Gosteris kelimesi benim icin cahillerin kullandigi bir sozdur.

1|0
    0|0
  • sevmem

1|0
    0|0
  • gerek yok gosterise hic yapmadim yapmamda bir hayri kalmaz ayagima dolanir yaptigim iyilikler

1|0
    0|0
  • Hiç tarzım değildir ama yaparım Zaman Zaman

1|0
    0|0
  • yapmadığımi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • hemde coook :d

1|0
    0|0
  • Ayar olurumm

1|0
    0|0
  • Bazen 😉😏

1|0
    0|0
  • gösterişten gösteri budalasından nefret ederim

1|0
    0|0
  • Bu gösteriş yapmaktan ne anladığınıza bağlı. Mesela adam zengindir en pahalı ayakkabıyı giyer ve bunu başkasını aşağılamak için yapmamıştır aslında ama çevresindeki çoğu kişi "aa baksana şuna giymiş filanca marka ayakkabıyı gösteriş yapıyo" der. Ama bir diğer insan tipide vardır ki akşama eve gidecek dolmuş parası yoktur ama çevresindekilere " baksana ben ne aldım yakışmış mı? "diye sorar. Bir arkadaşından ters cevap alınca da " neden kıskanıyorsun ezik" felan der. Yani bence gösteriş meraklısı kısım "sonradan görme " diye tabir edilenler. Onlar zaten herzaman gösteriş yapacak birşey alamaz.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• imkanım varsa iyilik yaparım evet, belki gider pahalı şeyler de alırım giyinir, belki kimine göre lüks olan şeylere sahip olabilirim ya da öyle yerlere gidebilirim, param vardır ve birçok ihtiyacı olana yardım etmişimdir vs.
    bunları yapsam da ne kimseden saklarım ne de kimsenin gözüne sokarım. çünkü bunlar bana zevk veren şeyler, başkalarına yardım etmek, istediğim şeyleri alıp giyinmek yahut istediğim yerleri gezmek... keşke herkes yapabilse keşke kimse benden kötü durumda olmasa derim, bunu düşünmeyi hiç ihmal etmem ama dediğim gibi hiçbir yaptığım işi, aldığım bir şeyi kimsenin gözüne sokmamakta kararlıyımdır.

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum, gösteriş yapmaya gerek yok

1|1
    0|0
  • Sevmem

1|0
    0|0
  • Seviyorum

2|0
    0|0
  • Gösteriş yapmayı çok sevmiyorum