Neden insanları "yereceğinize", bir el uzatmıyorsunuz?

Sitede çok görüyorum. Sen öylesin, bu böyle, şu şöyle. Hep bir etiketleme derdi telaşı. Peki yermeyi bırakıp hiç el uzattınız mı? Belki doğruyu görecek perdeleri inik, belki çevresinden böyle gördü. Belki içinde bulunduğu durum onu buna itiyor? Birine "kötüsün" diyerek onu kurtaramayız. "İyi olacaksın" diyerek ve çabalayarak birine iyilik yapabiliriz. Biz bir milletiz, herkes birbirinin kötülüğünü isterse birbirini zayıflatmaya çalışırsa nasıl birlikte ayakta kalacağız?

2|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• bu siteye genelde hayatta sıkıntılı insanlar girdiği için bir başkasını yerip yerden yere vururken, dahası dalga geçip ciddi problemleri olan insanlara bir şeyler yazarken deşarj olma derdinde. o yüzden de anlamsız çok acımasız yorumlar geliyor. dahası hayatta en büyük başarısı belki de isminin yanında bir ünvan olan, ayın eig zirvesine çıkmak olan insanlarla dolu. yerme değil ama bu bile topumun psikolojisi için bir gösterge. bende yol göstermiş olayım, efendim hayatta başarılı olmak için kendinize bir şey katmaya çalışın şu siteye vereceğiniz verdiginiz zaman kadar. sabun köpüğü gibi gelip geçecek küçük tatminler ancak sizi gerçekten kopartip sanal bir mutluluğa iter. malesef kaçtığımız sorunlar dertler dolu hayat normal hayatımız ve yüzleşmek yerine kaçmak bizi bu hayat için çevremizi içine çektiğimiz, yol ettgimiz takıntılı bir "kara delik" yapar.

0|0
    1|0
  • Kötülüğe alıskın bu millet sen ne söylesen değişmezler :))
    Ama takdir ettim yazını 👏 Haklı bir düsünce

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Daha kolay be usta

0|0
    0|0
  • Haklısın hocam , güzel soru. Bence bunun üzerine bir bence iyi olurdu. Farkındalık açısından.

0|0
    0|0
Yükleniyor...