Ermeniler hakkında düşünceleriniz neler?

Ermeniler ve Ermenistan hakkında düşünceleriniz nedir?
Ermeniler hakkında düşünceleriniz neler?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• valla Ermenilere bir lafım yokta şu entelektüel geçinen dersimliler falan ermenielri katlettik buralar onalrındı falan diyor ya deli oluyorum lan ne yapalım bizden önce burada ermeniler yaşamışsa alıp toprağımızı onalramı verelim. adam hem köyüm dersim varto falan diye gurbet acısı çeker hemde buralar ermenilerindi özür dilemeliyiz diyor ulan manyak iş bir özürle bitse iyi canım adam zaten eski yurdunu sitiyor senden şapşal

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• furies sensin dimi :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Hayır değilim

• 3ay

Politik olarak sevmiyorum ama ermeni arkadaşım çok insanları severken ya da nefret ederken nereli olduklarını önemsemiyorum

• Çocukken mahallede ermeni arkadaşlarım vardı... Bizden hiç bir fakları yoktu. Hatta aksine daha demokrat ve düzgünleri..

0|0
    0|0
  • biricik dostum silah arkadaşım can kardeşim :) hassdiktir loo. En iyi ermeni ölü ermenidir. ermenisin o halde vermelisin

0|0
    0|0
  • İyi gününde iyi komşudurlar da kötü günde düşene de bir tekme atma huyları vardır. Tarihte hep gördük bunu. Ermeni çeteleri, rus ordusunda osmanlıya karşı savaşan ermeniler, asala dönemi, katledilen diplomatlar. Bunların hepsini gördük. Yazık...

0|0
    0|0
  • Ermeni kökenli olan herkesin taa a. koyayım. Hitler olsaydım oranında sülalesini acımadan kazırdım.

0|0
    0|0
  • serefsı ulke

0|0
    0|0
  • Düşüncem yok bile

0|0
    0|0
  • Bizim düşmanımız yunanistandan önce ermenistandır diyorum

0|1
    0|0
  • severim en sevdiğim