6 senedir üniversite okuyorum. Tercümanım , ingilizcem ve fransızcam iyi drecede. Ama sporumu da bırakamıyorum?

2 sene şehirdışında okudum. Şimdi istanbuldayım ve üniversite son sınıftayım + 1 sene daha eklendi dersler sebebi ile. 6 sene üniversite okumuş olacağım. Bu arada da 10 senedir spor ile uğraşıyorum ve bu işte iyiyim. Tercümanlıkta da iyiyim. ingilizce, fransızca ve rusça dillerim var. Rusçam okuma olarak iyi konuşma olarak pratikte pek iyi değilim. Fakat ikisini nasıl yürütebilirim ne yapabilirim diye kendimi yeyip bitirdim. Bu sene kickboks tayland boksu (muay-thai)'de millilik alacağım. Eğer millilik alıp sonradan kendi işimi yaparsam ileride, ''milli sporculuk ve şampiyonluklar'' yazsam referans kısmına işimde kolaylık olur mu? Kafam çok karışık lütfen yardım edin...

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• senin geleceğin çok parlak görülüyor bu kadar işi becermişsen bir yolunu bulursun

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya neler yapılabilir? Ailemden sürekli baskı yiyorum çalışmıyorsun etmiyorsun falan. Ben de okul bitsin öyle çalışayim kafasındayım. Çoğu kişi (yaşıtlarım) parçalıyor, atlıyor zıplıyor iş için fakat ben iki iş yürütüyorum. Allahıma bin şükür dilimde var ama pazarlayamıyorum. fifty-fifty hem spor hem kariyer yapmak istiyorum. Büyüğüm de yok danışacak çok yalnız hissediyorum.

• 3ay

bende bilmiyorum ki bilsem yardımcı olurum

• 3ay

Sen ne yapıyorsun? Okuyor musun çalışıyor musun?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...