Babam ve ailem dağılma yolunda?

Arkadaşlar babam eve neredeyse hiç uğramıyor annemle muhabbeti de kesmiş, konuştularında ya kavga ediyorlar ya boş konuşuyorlar. Sabahtan gidiyor arkadaşının evine, akşam geliyor eve. Annem memleketine geri dönmek istiyor, ben bütün gün tek başıma oturmaya mı geldim gurbetten, diyerek. Çok çaresizim lise öğğrencisiyim daha ve artık babam bizi hiçbir yere götürmüyor bizimle sosyal hiçbir şey yapmıyor bu durum annemizi de etkiliyor, konuşuyorum yüzüne karşı da söylyüorum ama ciddiye almıyor. Bu da gelir geçer kafasında umursamaz taklıyor.. Ne yapabilirim ben?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen iki tarafla da konuştuysan malesef senin yapabileceğin bir şey kalmamış, ikisinin aralarında çözeceği bir durum. Beraber devam etmeye karar verip sorunlarını çözedebilirler, beraber devam edemeyeceklerini anlayıp boşanadabilirler. Bu ikisinden hangisini seçerlerse seçsinler emin ol kendileri için de senin için de en iyisi olacaktır, sürekli kavga etmeyecekler çünkü bu ikisinden birini seçerlerse..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ülkede çok büyük sıkıntılı günler var bu yüzden herşey maddiyat oldu maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Böyle sorumsuz bilgisiz insanlar anne baba oluyor ya neyse vardır Allah' ım bir bildiğin

0|0
    0|0
  • Bosanmalari daha iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...