ARKADAŞIMIN BAŞKASINA DEĞER VERMESİNE DELİ OLUYORUM?

üç senedir dosttan, kardeşten öte can olan hayatta en çok değer verdiğim arkadaşım başkasına değer vermesi beni deli ediyor. en çok benimle gezsin en çok benimle konuşsun benden başkasına dostum demesin istiyorum. Bazen paronayak gibi hissediyor, benden uzaklaşıyormuş gibi hissediyorum. onu bir dağ evine kaçırıp kapısını kilitleyip benden başkasıyla konuşmamasını sağlamayı bile düşünüyorum kimi zaman... ona aşırı derecede değer verdiğimin farkındayım, ve bu verdiğim aşırı değerden rahatsız olmaya başladım ama elimde değil neden ona bu kadar bağlandığımı anlayamıyorum...

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• Yalnızım sanıyordum.🙊 Kendi açımdan ele alacak olursam, bir kişiyle arkadaş olmak ya da uzun süre arkadaş kalmak benim için kolay değil. Ve bir kez cidden arkadaş, dost hatta belki kardeş gibi olduysam çok korumacı davranıyorum. Mesela böyle olduğum iki arkadaşım var. Biriyle 11 yıldır tanışıyoruz. Ve onun lisedeki yakın arkadaşından daha görmeden nefret etmiştim. Tanıştım, iyi kız falan ama hala da sevmem. Bir süredir arkadaşım da o kızdan soğumaya başladı. Artık nasıl enerji yaydıysam. Sevgilim olsa o kadar kıskanmazdım yani. İnsan bir kere dost dedim mi kolay vazgeçemiyor işte.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bende de aşırı arkadaşlik bağlılığı sevgisi var ama arkadaşım yok benim valla senin gibi biri olduğu için şanslı o arkadaşın senin gibi arkadaşım olsun isterdim

0|1
    0|0
    • ne kadar ilgi göstersem uzaklaşıyor benden çok saçma yani benim istediğim sadece verdiğim değerin karşılığını görmek

• O ilgiyi bana verseydin sana ön mislini verirdim yapı meselesi iste her kez aynı değil canısı fazla ilgi verme sıkılır senden

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben de senin gibiyim ve 16 yıllık arkadaşım

0|1
    0|0
  • Ya bendede var o ama bu kadar abartı değil

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi dostu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1