Escinselleri lez gay transeksuelleri sevmek saygi duymak zorunda miyim?

Lgbt leri sevmek saygi duymak zorunda miyim

Güncellemeler:
3ay Güncel

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Alayının 4mına Koyayım 4rusbu cocukları :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.

0|1
    0|0
  • Valla yuzlerine karsi tepki vermede sevip sevmiycgin icinde kalsn

0|1
    0|0
    • 3ay

Saygi sevgi yok aynen. Ama bir terbiyesizliklerini gormem umarim

• 3ay

Ayni ortamda degilim artik heryerdeler

• 3ay

Cinar meydani falan

• Sevmek zorunda degilsin ama fikir, gorus ve tercihlerinde saygi gormek istiyorsan saygi duymak zorundasin. Hepimiz insaniz yatak odasinda yasadhimiz cinsel tercihimiz icin kin ya da nefrete igrenmeye gerek yok

0|1
    0|0
    • 3ay

O zaman ulu orta yapmamalari lazim demi bedenini satanlara neden saygi duyayimki

• 3ay

Lgbt aciklamasi ne biliyormusun?
      Lezbiyen
      Gay
      Biseksuel
      Transeksuel daha cok bunlar bedenini satanlar

• 3ay

Hadi ya bilmiyodum aciklamasini daha cok ya da azi. Her turden yapan var neyse senin dusuncen ne dusunursen dusun

• sevmek zorunda degilsin ama saygi duymalisin.. onlar da insan.. sirf tercihleri bizden farkli diye farkli muamele gormemeliler..

0|1
    0|0
    • 3ay

Heryerde ulu orta yapmalari mi normal

• 3ay

hee normaller yapinca sorun degil.. onlar yapinca mi sorun.. bence her turlu rahatsiz edici ulu orta yapilmasi..

• 2ay

Ben baskasinin yapmasi da normal demiyorum ama bunlar midemi bulandiriyorlar

• Bence evet sonuçta sende onların gözünden onlara göre farklısın insanları seçimleri yüzünden yargılamak hata o zaman bana uymayan herkese saygı duymayayım

0|1
    0|0
  • Deilsin

0|1
    0|0
  • evet sana zararları yok

0|1
    0|0
  • Sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın bence herkesin cinsel tercihi

0|1
    0|0
  • Hersey bittide bir bumu kaldi

0|1
    0|0
  • değilsin

0|1
    0|0
  • Saygi duy kafi

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 10

• sevmezsin konuşmazsın ama saygı duy birader. herkes kendi hayatını yaşıyo karışamazsın.

0|1
    0|0
    • 3ay

Onlarda hal ve hareketleriyle millete kotu ornek olmasinlar

• duymuyorum ya hele hele erkek gibi görünüp karı davrananları boğasım geliyor o onur yürüyüşümüdür nedir ne bokktur ben bizzat ordaydım ya onca insanın içinde daldaşak çırıl çıplak bildiğin seviştiler ayıp be hangi hetero yapıyo bunu?

0|1
    0|1
  • Sevmelisin insan sevildikçe doğru yola yönelir , saygı duymak hatasını yüzüne vurmak olur hatasını kabullenmek olur..

0|1
    0|0
  • Sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın

1|1
    0|0
    • 3ay

Senin kardesin gay olsa saygi duyarmisin?

• 3ay

Niye rahatsiz oldun hani normaldi

• 3ay

Normal tabi bu eşcinseller için geçerli değil bir kadınla bir erkekte yanimda sevişirse eğer ki rahatsız olursam uygun bir dille soylerim ayrıca rahatsız olurum demedim olursam dedim

• Sevmek zorunda degilsin

0|1
    0|0
  • sevmek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın her insana ne olursa olsun saygı duymak zorundasın

0|0
    0|0
    • 3ay

Saygi da duymuyorum onlari gormezden geliyorum

• 3ay

Sana gore oyle benim gozumde degerleri yok

• 3ay

olsa olmasa yani sen her insani sevmek zorunda değilsin veya konuşmak ama yani saygi duymak zorundasn sadece

• saygi duymak yeter

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben saygi duymuyorum onlari gormezden geliyorum

• 3ay

o da olur ben de oyle yapiyorum mesela onlara kufur falan etme amlaminda saygi

• sevmek zorunda değilsin saygı tabikide duyucaksın ne kadar inancına ters gelirsede.

0|1
    0|0
    • 3ay

Inancima da ters saygi da duymuyorum

• 3ay

Tamam olabilir sen atlat ben dusuncemden vazgecmiyorum

• 3ay

😎😎😎

• Sevmek zorunda değilsin ama saygı duymalısın. Banane beni ilgilendirmez diyebilmelisin.

0|1
    0|0
  • Sevmek ve saygı duymak zorunda değilsin ancak günümüz şartlarında saygı göstermelisin. Yani vay efendim sen eşcinselsin diyip üzerine satırla saldıramazsın. Onaylamayabilirsin ama hayatlarını nasıl yaşıyorlar karışamayız. En azından kanunlarımız bu yönde.

0|1
    0|0
    • 3ay

Saygi duymuyorum oldurmek zorunda degilim onlarda benim hayatima saygi gostersinler hal ve davranislariyla topluma kotu ornek olmasinlar

Yükleniyor...