Kurban kesmek hakkında görüşleriniz nelerdir?

Kurban kesmek hakkında görüşleriniz nelerdir?

• Sahip olduğum dinin bir gereği.
    63% (12)88% (14)74% (26)Oy Ver
  • Vahşilik, katliam, vandalizm.
    37% (7)12% (2)26% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Normal de çok güzel bir ibadet ama bizim halkımızın bir çoğu yanlış yapıyor malesef o etin 4 de 3ü dağıtılması gerekiyor 4 de 1 de kendilerne kalıyor ama bizimkiler malesef eğer oda dağıtırlarsa 4 de 1 ni tağıtıp gerisi kendine alıyorlar

0|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben küçükken önümde öldürmüşleri çok üzülmüştüm hhayvan çok acı çekmişti kanlar falan baya ağlamıştım hayvanda bağarıyordu. Ben karşıyım herkesin kendi gçrüşüdür.

0|1
    0|2
    • 3ay

Normalde hayvana aci cektirmemeleri lazim yani tam damarindan kesip hemen ölmesini saglamalari lazimdi

Kızlar Ne Diyor 1

• Dinimizin gereği , bunu iğirenç bulanları anlamıyorum. Ulan hristiyanlar satanistler böyle yapmıyor. Moda zannediyorlar heralde. Neyse aynı zamanda yardımlaşmadır. Bundan güzel birşey yoktur kasaplardakiler de kurdele kesmiyor

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Deistim ama bayılıyorum bu kurban mevzusuna yav

0|1
    0|1
    • 3ay

Benim bir tane çok yakın arkadaşım var kardeşim aynı senin gibi deist ama çok iyi bir arkadaş her zaman yanımda olmuştur ama ben şeyi çözemedim deistlik müslümanlığı red etmek mi? Nedir yani neye inanmamaktır?

• 3ay

@Marjinalmen bir ara konuşalım Ozelden kardeşim benim duygularim tam deistlikten farklı ama deistim derim

• 3ay

Tamam olur kardeşim de benim xper 1 mi ne yükselsin ben sana atarım mesaj unutmayacam atarım yükseldiğinde xper puanı sldkjf

• Tabiki A...

0|1
    0|1
  • Eziyet edip ortalığı kan gölüne çevirmedikleri sürece kessinler yani vejeteryan olmadığım sürece birşey diyemem

0|0
    0|0
  • Kurban olmasaydı şu an bizler kesilmiş olabilirdik

0|1
    0|0
  • Kesilmesi lazim

0|1
    0|1
  • Bir Tanrı olduğu müddetçe hep bir kurban olacak
    Bazen insan bazen hayvan

0|1
    1|2