Psikolojim bozuldu sigaraya baslamak üzereyim?

Uzun ama lutfen okuyun... Bu yaz annemle babam sürekli kavga ettiler 20 yasindayim bu durumdan cok etkilendim. Kendimi ne zaman kotu hissetsem sağdan soldan aldigim sigaralari icmeye basladim. Daha sonra bunlar devamli kusme barisma modundaydi. Enson babam beni bicaklamaya calisti elini yakaladim tekme tokat birbkrimize girdik bunun üzerine yine baristilar artik evi terk edip abimle yasayacağim babam eğitim masraflarimi karsilamicak mf 4 de 190 bin oldugum icin birhdaha sinava hazirlaniyorum suanda daha iyi bir gelecek icin. Ama inanin bu durumlarin ustune ne ders calisabiliyorum ne baska birsey her gun sigara bira yapar oldum ilk paketimi dün aldim. Icimden ölmek geliyor. Isin kotu tarafi beni seven bir tane kiz arkadasim bile olmadi icine kapanik biriyim, genelde herkes yakisikli bulur bir yere giderim kizlar bakar ama bir tane bile seven yok. Su dünyada okadar mutsuzum ki ne yapmaliyim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Sen en azından erkeksin be bende tekrar hazırlanıcam üstelik puanım kesilerek babam Şubat ayında annemi boşamayı planlıyo evdeki şiddeti saymıyorum bile bir de utanmadan bana kiralık ev bak diyo final dergisi alıyım diye kıyafetlerimi satmaya çalışıyorum kimse almıyo kaç zamandır harçlığımı tam alamıyorum ben napıyım iki ruj sürüyosun mutlu sanıyolar

0|0
    0|0
    • 2ay

Dertlerimiz ortak sayılir benimde abim var o bakıcak bana :(

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim icinekapaniklik cekingenlik bendede vardi ozellikle kizlara karsida cekiniyordum. Bir kac defa psikiyatriye gittim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 2ay

6 yıldır birini platonik olarak seviyorum?

• 2ay

Ozaman seninki yasanmamis duygudan kaynakli degil kardesim mesela hergun ayna karsisina gecip heceleyerek konusmak konusma duzenini ve konusma yetenegini gercekten gelistiriyor. Mesela daha uzun cumleler kurmaya alisiyorsun bir sure sonra. Hareketlerde davranislarda tuhafligi engellemek icin de konusmana guvenmen etkili olucaktir. Bahsettigim yontemle konusman gitgide duzelecek zaten ve davranislarinada yansimiycak. Ses tonu onemli, bir konuya girmeden once ses tonunu cok iyi ayarladiginda konustukca daha uzun konusucaksin ve heyecan yapmadan sakin bir sekilde konustugundada konusman akici ilerliycek bu da ozguven sahibi olmani saglicak

• 2ay

Konuşmam diksiyonum gercekten düzgün ama ortamda kız varsa cekiniuorum iste

Kızlar Ne Diyor 4

• sigara çözüm değil

0|0
    0|0
  • Bunların neredeyse aynısı ve daha kötülerini yaşadım engel değil. Kendinle ilgilenmelisn. Önüne bakmalısın yapan yapıyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen yapabildimmi onume bakabilmem icin gecmisimden siyrilmam lazim ama bacagimdan tutuyor

• 3ay

Benim annem hem beni hem kendini öldürmey kalktı ve daha neler. Genelde sıkıntılı ailelerin çocukları kötü alışkanlıklara yönelir zaten ben tuttum kendimi. Bana akıl verecek bir büyüğüm hiç olmadı ne sigara içtim ne alkol aldım. Ha etkilenmedim mi tabiki ortaokul lise yıllarımda ağlıyordum daha depresiftim ancak dışarıda hiç ağlamadım hep güldüm zamanla alışıyorsun güçleniyorsun. Ayrıca kız erkek meselesi. Yaniolmasa ea olur benim mesela kafam almıyordu sevgiliyi fslan ilişki trip sıkıntılar olmasa daha iyi belki bir süre adam gibi biri yoksa

• 3ay

Sevilmek istiyorum ama.(

• Bir Terapiste görünmelisin.

0|0
    0|0
  • Baslama kardes

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hayatinin buyuk hatalarindan bir tanesi yapmis olursun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sigara hatamidir

• 3ay

Hatadir tabiki sigaranin zarari vardir faydasi yoktur. ''PARAN İLE KENDİNİ ÖMRÜNDEN GÜN EKSİLTİYORSUN'' hepsi bu.

• hayırlısı

0|0
    0|0
  • 6 yıldır sigara içiyorum.. Ve sigara hiç bir derdimi çözmedi..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben yeni yei iciyorum cok iyi geliyor basimi donduruyor falan

• 3ay

İlla kendini zehirleyrceksen daha güzel şeylerle zehirle..

• Allah yardımcın olsun zor durum ama halimize şükretmeliyiz kötünün kötüsü de var, hayat kolay değil, abin gile gittiğin iyi olmuş ama kendini topla derslere bak iyi bir bölüm kazan, bu sene kpss de var ona da gir bence kısa yoldan memurluğa bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...