Hislerinize ne kadar güvenirsiniz, hissettiğiniz şeyler başınıza gelir mi genel olarak?

Neyi hissetsem başıma geliyo, buna ne denir bilemiyorum. Bu aralar da bir şeyler hissediyorum umarım bu başıma gelmez🙏🏻 Peki sizin hissettikleriniz başınıza gelir mi, ne kadar güvenirsiniz hislerinize?

0|1
22|23

En İyi Erkek Görüşü

• Aklımdan geçenler başıma gelir genelde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hislerime genelde çok güvenirim. Ne hissettiysem çıkıyor

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• hislerime her şeyden çok güvenirim..

1|0
    0|0
  • Genel olarak güvenirim ki %90 doğru çıkar hislerim. Bu zamana kadar beni hayatta tutan onlardı zaten. Şükür.

0|0
    0|0
  • aynen mesela lan şu bardağı ordan kaldırmazsam kırılacak diye içimden geçer ama yok yok bir şey olmaz der önemsemem ve bardak kırılır :)

0|0
    0|0
  • Malesef geliyorlar. Olıumlu düşünmeye çalışıyorum ama olumsuz ağır basıyor ve gerçekleşiyor :D Olumlu düşündüğüm konularda hep olumsuz çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Hislerime güvenirim..
    He doğru çıkar mı çıkmaz mı çok şey etmem..
    Hislerim kötü bir şey diyorsa o şeyden kaçarım ki daha fazla üzülmeyeyim diye :o
    Mantıklı mı? Değil. E mantıksız bir şeyin içine niye gireyim diyorsan o kadarını çok düşünme :o

0|0
    0|0
    • 3ay

Mantık kısmına hiç geçemedim ben 🙄😧

• 3ay

Tamam😄😄😄😄

• 3ay

Buna benim de tamam demem lazım galiba yani evet :o

• Benım basıma gelmez hıslerıme guvenmem ama senın gıbı olmayı ısterdım

1|0
    0|0
  • güvenirim çıkar hislerim

0|0
    0|0
  • Psi yetenekleri 6. his derler buna bir şey aklıma geliyor beş dakika sonra gerçekleşiyor rüya görüyorum ertesi gün rüyamda ne yaşadıysam ertesi gün gerçekten yaşıyorum çoğu Zaman. Bu arda internetten psi yeteneklerine ve 6. His konularına bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Akrep burcuyum sezgilerim hep doğru cıkar neyi hissettiysem cikti hep sezgilerime sonuna kadar güvenirim

0|0
    0|0
  • Tesadüfen oluyor, genelde beklediğim düşünceler oluyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Aklımdan geçenler başıma geliyo hissediyorum çoğunu

• 3ay

Kötü bişi çıkarsa hiç söyleme

• 3ay

😄 anlaştık

• Sonuna kadar. Hisleri beyin vücuda empoze ettiğine göre beynin hesaplama algoritması inanılmaz ve sonuna kadar doğru çıkıyor

0|0
    0|0
  • Hemen her zaman gelir. Kalbimi sürekli dinlediğim için olabilir.

0|0
    0|0
  • Perşembenin gelişi çarşambadan belli olur derler...
    Genelde hissettiklerim çıkar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu bir ayrıcalık mı acaba😏

• 3ay

Şimdi ona bağlamasan iyiydi😅

• 3ay

Bağlamış bulundum 😀
      Ama çoğu hissi kendi kendimize kuruntu yaparak çıkarıyoruz.
      Çopu olumlu ya da olumsuz dülüncelerimizin stresi ya da heyecanından ibaret.
      Gaz gibi bir şey 😀 iyiye ya da kötüye yormak çok kolay hayattaki gelişmeleri 😀

• Çok güvenirim

0|0
    0|0
  • hislerime güvenirim hep haklı çıkarlar

0|0
    0|0
  • Hislerimde yanılmam

0|0
    0|0
  • Hislerimle yaşıyorum

0|0
    0|0
  • hisserime güvenirim.

0|0
    0|0
  • hislerim çok güçlü ve her zaman güverek önlem alırım

0|0
    0|0
  • Olecegimi hisset olmek istiyorum

0|0
    0|0
  • Gelir ya da gelmezz bazen

0|0
    0|0
  • Aynı şey bendede oluyor ne hissetsem basima gelmiyor ama ne olacagini hissedebiliyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• İnsan ilişkileri konusunda hislerim yanılmaz genelde. Bide durup dururken olmadık bir insan aklıma gelir ve çok yakın zamanda onunla ilgili bir olay yaşarım

1|0
    0|0
  • valla geliyordu. ama aylardir bir sey bekliyorum olacakmis gibi hissediyorum yoksa hayatta beklemem ama olmuyor.

0|0
    0|0
  • %90 olur.

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla güveniyorum.
    Ki yanıldığım da oldu fakat tam da üzerine bastığım durumlar bir hayli öndedir yine de.

1|0
    0|0
  • Arada bir içimden dürtükler iç sesim ona göre hareket ettiğim de oluyo :D

1|0
    0|0
  • Cok güvenirim ve ne hissedersemde olur

1|0
    0|0
  • Çook

1|0
    0|0
  • Evet genelde hislerim doğru çıkar o yüzden hislerime çok güvenirim

1|0
    0|0
  • Emin ol bu konuda yalnız değilsin. Benimde hislerim çok kuvvetli ve düşündüğüm bir çok gerçekte karşıma çıkar. Kötü bir durum ama artılarıda var bence. Mesela için daraldıĝında seni iyi şeylerin beklemediğini anlıyosun buna karşı bir sekilde tedbir alabilirsin. ben öyle yapiyorum. ne kadar işine yarar bu bilemem :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Nasıl bir tedbir alıyorsun mesela? Ben alamıyorum :/

• 3ay

Şöyle özetliyim güzelim. Genelde dualara sığınırım. Ve inanır mısın Rabbim hep yanımda oldu. Varsa bir musibet yakınımdan gecti gitti. Özelden mesaj atıp daha fazla tavsiye verebilirim :)

• Fazlasıyla başıma geliyor. Şanslıyız , hisler ne akılla ne de kalple olan birşey. Çok farklı bir anlamı var bence.

0|0
    0|0
  • Ay ne guzel bir gun derim o gun boktan bisey olur

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Benden çok arkadaşlarım güveniyor sevgilileri için genelde hislerim doğru çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • Hayır güvenmem

0|0
    0|0
  • Kuvvetli

0|0
    0|0
  • Geliyor malesef. Negatif enerjiyle bütün olumsuzlukları çekiyorum kendime 😯

0|0
    0|0
  • Gelir her seyi hissederim

0|0
    0|0
  • Hislerim çok güçlüdur ve genelde anlik olarak hissettiklerim dogru çıkar ruyamda insanların bana olan hislerinin açığa vurulmus halini görurüm mesela küsmus mu falan yani çok oluyor bana

0|0
    0|0
  • gelir

0|0
    0|0
  • Eh iste

0|0
    0|0
  • hiç güvenmem hep dediklerimin tersi çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...