Arkadaşlık Flört dostluk sonuç olarak doğurduğu çıkmaz durum sizin tutumunuz ne olurdu?

Akadaslar uzun suredir tanidigim erkek arkadasim var iyi kötü anlarımızda çok zaman birbirimize destek olduk sadece arkadaşlık bu ilk Başlarda bana ilgisinin olduğunu düşünüyordum ve emin olmak istedim sormuştum ona bana karşı Duyguların ne boyutta diye o sadece seni seviyorum dedi soruma Karşılık ama aynı zamanda benle başka kızlar hakkında düşüncelerini konuşur paylaşırdı şu kızla tanıştım vs falan... Başlarda benim ona ilgim olabilirdi belki ama bu dengesiz tuumu Yüzünden ben uzak kaldım... Uzak kaldığımdada agresifleşiyordu yok nerdesin kızım sen neden yazmıyosun vs... Uzun süredir arkadaşız ve ben Evliyim şu an bazen Konuşuyoruz evlilik hayatımda ciddi bir sorun yaşamadım ama onunla Konuşurken çok detaya inmesemde hayatın bize ne yaşatacağını bilemeyiz demiştim... o şu an bir kızla görüşüyor ayrılıyor tkrr birleştiğini söylüyor falan ama evlendikten sonra onunla arama bir sınır koydum ben yazmıyorum ona asla ama o hala yazıyor neapıyosun diye ve eşim onu benim yakın arkadaşım olarak tanıdı tanıştırmıştım... Ben başından beri normal tutmaya çabalasamda o mutlaka başka davranıyor ve açıkçası bu durum Korkutuyor beni evliliğime Gölge düşürebilir diye korkmuyor değilim siz olsaydınız neapardınız yani evliliğim bitme noktasına gelse bile ben birilerinin sebep Olmasını istemem biticekse kendim bitiririm.. Ve unutmadan bu arkadaşım geçtiğimiz Günler'de bana bir soru sorucağını söyledi bende sor dedim aradan 1- kaç gün geçti ben evlensem ya da evlenmesem benim 1 ci ya da 2 ci eşim olurmuşun? dedi Ben hala şok... Benim cevabımda şuydu what'the fuck! Ben evliyim... Özellikle erkeklerin yorumunu merak ediyorum arkadaşlar aranızda bu karaktere yakın olanlarda vardır eminim bu bir sapıklık mı yoksa ruhsal bozukluğu diyebilirmiyiz bu duruma :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi eşinin yerinede arkadaşının yerinede koyuyorum aynı sonuca varıyorum.

Arkadaşın, tam anlamıyla bir şerefsiz çünkü evli bir insana yaklaşmak şerefsizliktir. Sen evlendin seni kaybettiğini düşünüyor ve evet bu potansiyel bir tehdit evliliğin için.

Senin suçun yok şu ana kadar FAKAT o soruyu duyduktan sonra o vatandaş ile konuşmaya devam edersen potansiyel kocanı aldatma adayısın... Hadi hayırlı işler.

0|1
    0|0
    • 3ay

Çok yerinde bir tesbit çok sağ olun zaten başından beri sakınıyorum allahtan korkarım...

• 3ay

aynen arkadaşa katılıyorum. evlenmiş gitmissin daha neyin hesabını yapar insan. seni kaybetmis olmanın siniri icindedir muhtemelen

• 3ay

O zaman doğru yoldasın bütün iletişimini kes ihtimalini öldür, gerekirsede ağır konuş. Kocana bağlısın anladığım kadarıyla sebebsiz yere evililğinin üstünde sinek dolaştırma.

En İyi Kız Görüşü

• Hemen engelle gerçekten sorunlu çocuk belli

0|0
    0|0
    • 3ay

Engelledim çoktan teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• şu arkadaşın tam şerefsiz...

0|0
    0|0
  • Uzun uzun okuyamadim ama durumun zor

0|0