Sürekli stres halinde olmaktan nasıl kurtulurum?

Ben herşeyi takıyorum en ufak şeyi bile geçmiş gelecek ne varsa düşünüyorum ve bu yüzden hayatım çok berbat geçiyor niye millet gibi relaks olamıyorum kendime soruyorum bulamıyorum harbi bu stres beni bitirdi yaşım 18 geçen bir baktım saçımın tek teline ak düşmüş o derece bunalmışım herşeydeen

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Hop deyince kurtulunmaz heralde 🤔

0|1
    0|0
    • 3ay

3 yıldır bu haldeyim düzelemedik gitti :(

• 3ay

Bende bu sebeple kimseyle pek arkadaşlık kurmuyorum çoğunun kafası serserilik peşinde diye dışardan millet bakınca kimse beni çözemiyor genelde sakinim gizemli bir hava veriyor sanırım tabi kükrediğim zamanlarda oluyor millet normalde pasif ve konuşmayı sevmeyen biri sanıyor halbüki onlarla konuşasım gelmiyor kükrediğim zamanlarda afallıyorlar noluyo bu çoçuğa diye :D o şaşkın ifadeyi görünce harbi gülesim geliyor yakından tanıyınca gerçekten çoğu insan beni seviyor efendi dürüst diye onlarda gözlem yapacak kapasiteye yok ya belki ondan böyle oluyordur :D

• 3ay

Bilmem çok nadirdir iç dünyamı tam tanıyan insanlar 😂 genelde eğlenirler benimleyken insanların gülmesi hoşuma gidiyor. Ki onlar da enerjimdendir ki her halde bağlanıyorlar 😎 kolay kolay insan almam çevreme ama aldıklarımda ömürlüktür. Bunun dışında etrafım da fazlaca insan var ve hepsi neredeyse erkek ve art niyet gütmeden yaptığım arkadaşlıklar her hangi bir duygusallık olmadığını düşünerek yaptığım arkadaşlıklar.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölümlü dünya kardeş burası gerçekten insan çok sevdiği birini kaybetmeden ya da hayatı tehlikeye girmeden anlamıyor bir kere yaşama hakkın var bunu en güzel şekilde gecirmen ve torunlarına bak ben bunları da yaptım buralara da gittim diye hikayeler anlatabilmen için küçük şeylere gereğinden çok takma hayırlısı de geç

0|1
    0|0
    • 3ay

Orası öyle ama hayat gerçekten monoton ve sıkıcı geçiyor paran olmayınca hiçbirşey olmuyor malasef

• 3ay

para yoksa da iş bulunur olmadı hobi bulunur paraya çevrilebilir gibisinden inan youtube un insanı geliştirme potansiyeli çok yüksek...

• kafanı başka şylere ver

0|1
    0|0
  • Önceki stres yaptıkların geçip gittiğini gormussundur önüne çıkanlar da geçecektir bu yüzden stres yapma bu sadece seni yavaşlatır

0|1
    0|0
    • 3ay

aslında doğru geçip gidiyor ama sürekli kafaya takıcak başka bir konu çıkıyor sanki dert güncellemesi yaşıyorum

• 3ay

zaten zamanla olacak bişey ve gerçekten sen istedikten sonra yaparsın bu yüzden istemek önemli

• 3ay

Ayn istiyorum sanayide çeşit çeşit insan geliyor gerçekten halime şükrettigim anlar oldu benim yaşlarda böyle sorunlar yaşamış kişiler gördüm sanki kendimi düzeltmezsem ilerde boyle olucam der gibi gözümün önünde duruyorlardi

• Ben de o durumdayım yaa

0|1
    0|0
    • 3ay

harbi insanın siniri bozuluyor ben kafayı yedim açıkçası

• yogaaa

0|1
    0|0
    • 3ay

yoga onunla uğraşmam kendimi anca fitnesa veririm yogayı severek yapmam

Erkekler Ne Diyor 1

• vallaha ben çok sakinim hiç kafaya takmıyorum nasıl böleyim neden böyleyim bilmiyorum ama bzen stresli felan olmakta iyi benim gibi oluncada çok b*ktan oluyor

0|1
    0|0
    • 3ay

ya stres insandaki mutluluğu emiyor normal şeyleri yaparken zorlanmaya bile başlıyorum yolda hızlı hızlı gidiyorum hep sebebini hiç bilemiyorum ama yapıyorum nedense

• 3ay

valla hacı sürekli kendinle ilgili kötü şeyler olacağını düşün kötü bir hayat gibi şeyler otomatikmen çöküyor insan

• 3ay

vallaha sürekli halinden memnun oluncada insan stres olmuyor :D

Yükleniyor...