Çok cansız olduğumu söylüyorlar bu konuda ne yapmalıyım?

Yaşım 18 genelde ailem ya da dışarda cansız olduğumu söylüyorlar enerjisiz hep halbüki hiçbirşey içimden gelmiyor birşeyler yaparken ifade tepki bile vermiyorum çoğu zaman normalde enerjim var ama dışarıya yansıtmıyorum çünkü çok stresliyim ve hayattan bıkmış hissediyorum sürekli bir mutsuzluk hissi var arkadaş ya da sevgilimde yok gerçi hiç olmadı girişimde bile bulunmadım bununda etkisi var böyle benim gibi harap olmuş biri nasıl düzelir dostum olmadığı için size sığınıyorum artık...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• psikolojik destek almalısın bence. bir çeşit depresyon olabilir bu

0|0
    0|0
    • 3ay

3 yıldır felan bu haldeyim ama artık 18 olduk bir sirkelenmem gerek diye düşünüyorum çünkü hayat zor böyle gidersim ilerde çok sorun yaşarım bence benim en büyük problemin sosyal hayatım yok bunun eksikliği yüzünden psikoloji bozuldu benim

• 3ay

bilmiyorum bakırköyü falan. araştır. her şey sevgilisi değil, her şeyin çaresi sevgili değil bunu unutma. önce bir beynini kalbini sıkıntılarını yoluna sok sonra bunları düşün.

• 3ay

Ben kendimde bu eksikliği gördüğüm için bir üzüntü kaplıyor gerçekten sevgiye ilgiye ihtiyacım var

Erkekler Ne Diyor 1

• vitamin desteği al

0|0
    0|0
    • 3ay

öyle bir cansızlık değil bu..

• 3ay

Emin ol vitamin eksikliği psikolojk olarak da negatif etkiliyor. Özellikle b12 ağırlıklı vitamin desteği al

• 3ay

bir dünya b12 alsamda düzelmem beni hayatta mutlu edicek birşey yok olsa bir nebze düzelirim ama yok şu an yıkılmakla düşmek arasındayım ayakta sırf aile için duruyorum onları üzmemek için yoksa ben pes ederdim gibi geliyor sırf onlar için yaşıyorum bana başka değer veren yok malasef

Yükleniyor...