İstanbul'dan İzmir'e gidiyorum ne gibi süpriz ile karşılaşırım?

Selamlar, yaşım 20 İstanbul'dan İzmir'e mecburen taşınma sonucuna vardık ailem ile babam nakliyat işi yapıyor ve bende şuanda işsizim orda ne gibi bişeyle karşılaşırım ve en uygun yerleşim alanları neresidir?

0|1
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Hangi semte gelmeyi düşünüyorsunuz? Bu arada İzmir genel olarak şaşırtır. Örnek vereyim mesela, kavgaya girecek olursun sana "asfalyalarımı attırma benim" der karşı taraf, iki saat asfalyada takılı kalırsın ne demek diye. Zor adapte olursun ama asla vazgeçemezsin :) Şimdiden hoşgeldin.

0|2
    0|0
    • 3ay

Google'a sordum, sigorta demekmiş... :D

• 3ay

deplasman farkı var ama :)

• 3ay

150 ye 30 da güzel bir fark ama işte :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Karşıyaka'nın güzelliğini görsen bir daha İstanbul istemezsin. Her açıdan uygun bir şehir burası ulaşımı da kolay tek kötü yönü sıcaklık diyebilirim. Gerçi semt olarak nerede yaşayacağınıza da bağlı

0|1
    0|0
    • 3ay

Geleceğimiz yer Karşıyaka olucak büyük ihtimalle. Geçen yaz ordaydım Karşıyaka'nın güzelliğine gerçekten diyecek yok, ordan İzmir'den ayrılırken vay be burda yaşamak istedim dediğimi hatırlıyorum ama gerek arkadaşlarım olsun 20 sene sonra biraz zor olucak gibi geliyor alışmak gerek çevre açısından gerek arkadaşlık açısından.

• bedava lokmalari, Darı, gevrek, boyoz kumruu , güzel bir sehirdir.. köşe başi Avm leride yoktur ama, dağlarindada çicekler acarmis.. gavur İzmir isde noolcak😂😀

0|1
    0|0
  • Çok güzel bir şehir endişelenme. Her çok müthiş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...