Kapat

İstenmeyen birimiyim?

Arkadaslar normalde çok konuşmam öyle bir ortama girince susarim yani konuşkan değilim yani öyle derler sevgilim yok yani bir kere buluştum fazla konusamadigim için kız istemedi suskunumdur arkadaşlar arasında da oyleyim yani bilmiyorum sizce istenmeyen birimiyim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• İstenmeyen biri değilsin ama konuşmassan insanlar seni tanıyıp aralarına alamazlar ki. E tanımadığın biriyle de ne kadar vakit geçirirsin böyle düşün. Biraz daha girişken olmaya sohbetlere katılmaya çalış bak. Suskun olmak kötü değildir ama fazlası hayattan soyutlanmana sebep olur ki olmuş bile.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• niye istenmeyen biri olasınki. bende senin gibiyim. haliyle suskun biri olunca birileriyle fazla yakınlaşmamış oluyorsun.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet

0|0
    0|0
  • Her şeyin bir dozu var kardeşim. Benim eski sevgilim çok sessizdi. Sürekli konuşacak bir şeyi ben buluyordum sonra adım çok konuşuyo ya çıktı. Kızlar çabuk sıkılır böyle insanlardan. Biraz daha konuşmaya çalış espri yap kızlar böyle şeyleri sever

0|0
    0|0
    • Bak ben normalde konuşmam böyle arada biseyler söylerim tabi de surekli olmaz bazende çok konuşurum hiç susmam değişik birimiyim çok konusunca saçma konusuyo derler

• Aynen çok konuşunca öyle diyorlar

Erkekler Ne Diyor 1

• Konuşmasini bilmeyen birisin hepsi o kadar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...