Farklı olmak için farkındalık yaratmaya çalışan, farklı olma tribine giren insanlarla ilgili ne düşünüyorsunuz?

merhaba kscanlar.

detay tamamen soruda zaten hadi bakalım alalım görüşleri?

ben başlayayım : tamamen uyuzuma gider bu tipler, sırf farkındalık yaratmaya çalıştıkları için ileride pişman olacakları bir sürü şey yaparlar ve bir gün tamamen yalnız kalırlar.

1|0
20|3

En İyi Kız Görüşü

• İnsan olmadığı bir karaktere bürünerek kendi benliğini kaybetmesi oldukça ahmakça. İnsan kendi olmalı kendi için. İnsan kendi benliğiyle güzeldir bir başkalaşarak değil!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• pişman olup olmayacaklarını bilemezsin hangi soruya gönderme yaptığını anladım galiba ama hiçbirimiz cinsel organı ile gerçek cinsiyeti uyuşmayan insanları anlayamayız. bırakalım onlar kendileri bilirler pişman olacaksa olur olmazsa olmaz ama şu da hiç cinsiyet değiştirme ameliyatı izledin mi bilmiyorum fakat çok ağır bir ameliyat ben izledim. bunu da kimse öyle çok küçük bir sebeple yapmaz. kolay kolay göze alınacak bir şey değil.

0|1
    0|0
    • 3ay

insanları cinsel hayatlarındaki yaşama göre, seçimlerine göre yargılamadım sen çok yanlış anlamışsın. ama öyle düşünenler için güzel bir görüş paylaşmışsın.

• 3ay

ona gönderme yapmadığımı anlamışsındır o zaman şimdi:) insanları seçimlerine, yaptıklarına göre yargılamak kimsenin hakkı değil. kimin içinde ne olup ne bittiğini hangimiz biliyoruz?

• 3ay

evet öyle

• farkındalık değil de ben hep topluma ayak uydurmaya çalışıyordum. Yanımda ki neye kızıyorsa , ona sinirleniyordum. Nasıl giyiniliyorsa , öyle giyiniyordum. Göze batmamak için elimden geleni yapıyordum. Tabii sonradan insan anlıyor kişiliği bu yönde değil mutlu değil , kendini bulma çabasına oradan da sonunda kendi gibi olmaya başlıyor.
    farkındalık çabasında bir arkadaşım vardı bizim mahallede eskiden. Sonra bir sürü olaylar oldu kişiliği ortaya çıktı falan polislerle çıktılar buradan. Bazıları sadece sevilmek isteniliyor.

0|1
    0|0
    • 3ay

senin yaptığın ayak uydurmak, yalnız kalmamaya çalışmak kanımca bu kötü bişey değil zaten. sevilmek istedikleri bariz belli bu kişilerin, onlar kendini her türlü belli ediyorlar zaten. ama böyle yaparak sevilmenin mantığı olamaz, saçma ve ahmakça

• Farklı olmak istediği için farklıysa hiç sevmem. Ama kendi oldugu gibi kendi oldugu için farklıysa severim.

0|1
    0|0
    • 3ay

ilk cümlenden bahsetmiştim zaten, 2. cümlene bende katılıyorum ✋

• farklı olmaya çalışmak bence boşuna ego kasmaktan başka bir sey değil herkes o 9 tahtanın altına beyaz kefen ile gidecek sonuç olarak😀

0|1
    0|0
  • Bunu farklı olmak için yaptıklarından üzerlerinde çok sırıtır ve itici durur

0|1
    0|0
  • Farklılar 😂😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Yapmacıklar..

0|1
    0|0
  • Aslında bunu yaparken çok da sıradan oluyorlar..

0|1
    0|0
  • belki de yalnizliktan kurtulma cabasidir

0|1
    0|0
  • çok farkli gicik aliyorum..

0|1
    0|0
  • Kendilerini farklı sanıyorlar :D

0|1
    0|0
  • Bilemiom herkes kendinin bise zannediyo bende dahil

0|1
    0|0
  • garip

0|1
    0|0
  • farkılık her zaman iyi değildir bence. Böyle insanlardan kendini sotutlamak falan bence itici yani

0|1
    0|0
  • Ne gibi

0|0
    0|0
  • Farkındalık kötü birşey değil ki kardeşim?

0|0
    0|0
    • 3ay

nasıl kullandığın bağlı kardeşim

• 3ay

Farkındalık diyince aklıma bunlar geldi:D farklılık yaratmaya calisanlar demek istedin bence Farkındalık değil

• 3ay

yahu her neyse işte

• İnsan işte olabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

bu durum için bir şarkı önereyim; pilli bebek - oldun demekte zor artık

• farkındalık yaratmak dediğiniz de aklıma ilk gelen şey farklı olan toplum içinde dışlanan ya da engelli insanlara yardımcı olmak için kurulan vakıflar ya da topluluklara katılanlar oldu elbetti bu çok güzel bir şey ama bunu göstere göstere yaptıklarında bende hoşlanmıyorum
    marjinal olmak gibi moda yaratmak gibi popüler olmak gibi amaçları olanları zaten önemsemiyorum onlar benim için sessiz moddalar..

1|1
    0|0
    • 3ay

engelli kardeşleremizden, onlar için yapılan hayır işlerinden bahsetmedim. ama bunu "bakın ben ne yaptım, ben çok iyiyim, herkes görsün" diye yapanlara bende uyuz oluyorum. senin sessiz modunu bende kullanıyorum:)

• 3ay

ellerinden öpüyorum

• 3ay

teşekkürler :)

• siradanlar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dogası farklı olanlar istisna.. Farklı olmak için çabalayanlarda yapmacık duruyor.. Her elbise herkeste güzel durmuyor yani...

0|1
    0|0
  • sen şuanda o triptesin dostum bu iç güdüdür çok normal bir durumdur :D

0|0
    0|1
    • 3ay

sinir olduğum bir şey için soru sordum, gelmiş öylesin diyorsun bir empati kurmayı dene sonra görüş paylaş

• 3ay

anladım seni ama sen beni anlamadın bence... bu nrmaldir ama kibirli bir şekilde yapamk gıcık tabi eksik ifade ettm :D

• Çok farklıyım
    Pipim ve

0|0
    0|1
Yükleniyor...