Cenaze icin arar miydiniz?

eski sevgilimle ayrilali alti ay oldu. eski sevgilisiyle gorusmeye basladigini ogrendigim an tiksinti ofke nefret karisik seyler hissetmeye basladim. uc sene surmustu iliskimiz bu yaptigi serefsizlikti biz beraberken kiza yurumeye baslamis cunku.
sonrasinda depremler oldu bombalar patladi dogum gunu oldu, ne nasilsin demek icin aramadim ne dogum gununu kutladim. o da beni aramadi.
simdi dedesi ölmüş. dedesini cok severdim banannesini de. dedesinde unutkanlik vardi ayni soruyu bes dk arayla sorardi beni guldururdu sarilir da severdim onu. yaşliydi ve bu sabah ölmüs.
bu adam basin sagolsun denmeyi hakediyor mu sizce?

Güncellemeler:
3ay arkadaslar hala aramadim veya yazmadim.
napayim akil verin 😢

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• seninle arasında bir bağ kalmamış. baş sağlığı dilemende mantıksız boşver... öyle şerefsizlere selam bile vermeyeceksin haaa akraban olsaydı ne biliyim anne babasını arar söylerdin

1|0
    0|0
    • 3ay

bir tarafim boyle diyor. bir tarafim uzgun dedesini bayramlarda gider elini operdim severdim yemeklerini yedim saclarimi oksamisligi var. kizim derdi bana dede dedigimde mutlu olurdu kiz torunu yoktu hic. babanneyle karsi dairelerde oturuyorlar babanneye gitme sansim olsa ona giderdim ama yuzde yuz gorme durumu var gormek istemiyorum. annesini arasam ha annesi ha o fark yok. mesaj atayim diyorum sesini duymak istemiyorum cunku.
      biraz karmasigim. siz haklisiniz o serefsizin tekiydi. ama ölen insan da sevdigim biriydi. emin degilim.

• 3ay

o zaman annesini ara bir baş sağlığı dile boş ver o gavatı...

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam onca şeye rağmen başın sag olsun derdim olaya şöyle bakarsak doğum günü vs. eski sevgilinle alakalı günler ama vefat eden kişi senin sevdiğin deger verdiğin bir insan. Onu düşünerek arardım

1|0
    0|0
    • 3ay

canim benim aynisini dusundum bende. dogum gununu unutmamak yani basinda bomba patlamasi falan tamamen onluk bir durumken bu ölüm ve bizi baglamiyor. katiliyorum sana. mesaj atacagim sesini duymak istemiyorum. uzuntumu dile getirip bas sagligi dileyecegim.

• 3ay

Mesaj da iyi fikir tek bir mesajla gönlünü rahatlatırsın uzatacak olursa da cevap vermezsin olur biter 👍🏻

• 3ay

aynen oyle.

Erkekler Ne Diyor 3

• beni eski terk ettiğim sevgilim hatta ondan önceki sevgilim bile arayıp teselli etmeye çalıştı insanlık meselesi bu ayrılmış olabilrsiniz ama insan olması önemli bir mesele 😐😐😑

1|0
    0|0
  • Aramazdım.

1|0
    0|0
    • 3ay

yaptiklarindan dolayi mi?

• 3ay

O zaman ara. Sordun, ben olsam aramazdım dedim.

• 3ay

evet ama aramazdimin sebebini merak ettim bende. detayda gereksiz onca sey acikladim. ona gore cevap alayim diye detayima goremi diye de sormak hakkim. fikrinizi degistirmeye de calismadim zaten.

• aramam :D

0|0
    0|1
    • 3ay

komik olan ne?

• 3ay

ibrahim tatlıses'in bir şarkısı vardı ya. aramam sormam bir daha, yalvarsan bile Allah'a diyordu. ondan.

Kızlar Ne Diyor 4

• Buyukluk sende kalsin. Onu hatasiyla utanmaya birak allah rahmet eylesin bu arada da.. Deger mi demeye degmez ama sen buyukluk goster utanc yuzu oldugunu sanmam ama varsa da kendi utansin. Cunku adamn gunah yok onun serefsiz olmasnda dimi.. ?

1|0
    0|0
    • 3ay

cok haklisin canim. bayramlarda gider elini operdim kiz torunu yoktu beni severdi. kendince bayram harcligi verirdi bana kiyamam ona.
      ona yuruyorum zanneder mi bahane sanar mi diye cekiniyorum.. istesem babannesinin evine gider banannesine dilerim basinsagolsunu ama karsilikli dairelerdeler yuzde yuz gorcem gormek istemiyorum. sesini bile duymak istemiyorum. mesaj atayim uzuldugumu belirtip bassagligi dileyeyim diyorum ama ici pis biri bunu ona yuruyorum zanneder mi diye cekiniyorum. kararsizim. dedeye gercekten de cok uzuldum.

• 3ay

Tatlim zaten oyle bir sanain varsa yapmaman hata miden bulaniyorsa zaten yazmaman daha mantikli yazmada zaten git babaanesinin elini op basin sagolsunlarini dile hem zaten oda mutlakj duyar geldigini sen bak orda olmadigi bian kapiyi cal iceri gir babaannesi ayrildiginizi biliyordur sebebini de biliyorsa zaten ona laf sokar mutlak eger tatli bir kadinsa utanc da yuzune vurulur. Boylece her ikisis dr senin idine gelir ailesi kotu değil ama adam sorunlu sikinti onun olsun

• Ya dedesinin suçu yok ama bence ara derim 🙄

1|0
    0|0
    • 3ay

elbette yok aksine cok severdim dedesini. bayramlarda gider elini operdik. bunca sey oldu aramadim simdi ararsam bahane buldum sanmasindan korkuyorum bir de icin nefretle dolu ona karsi. ama bir yanim ara diyor ölüm baska seye benzemez diyor.

• 3ay

Yani dediğinde haklisin ama aramassan bide farkli yanlis dusunebilirler. Son karar senin tabi

• Bence hic bulasma bahane ettigini dusunecek

1|0
    0|0
  • Hakediyor

1|0
    0|0
    • 3ay

aranmayi mi? yaptiklarini okudunuz dimi?

• 3ay

Bende onu dicektim mesaj at sadece bas sağlıgını dile fazlasına da gerek yok hic konusmauı uzatırsa da sen uzatma bence

• 3ay

aynen oyle yapacagim. cok tesekkurlerm

Yükleniyor...