Annem opmeme izin vermiyor çok kötü hissediyorum?

Arkadaşlar erkekler annelerini çok sever bilirsiniz. Benim annem kucukluğumden beri pek opturmuyor çok kötü içimde sevgi eksikliği hissediyorum. teyzeoğlu var o annesini opuyor annesi bir şey demiyor yani çok doğal olarak. Bide benim annem gidip kuzeni opuyor bazen (yanlış anlamayın). ben annemi gidip opmek isteyince bırakmıyor bazen zorluyorum oputuruyor oda itici bir tavır alıyor çok kotu sevgisiz hissediyorum sevgilimde yok. yuzume gulen her kıza aşık oluyorum. anneme ters bir harekette yapmadım boyle olunca Ailemden nefret ediyorum :(( fikir verin teselli edin lutfen?

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah Allah tuhaf o senin annen neden opemiyceksinki

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aman boşver kanka. Benimkisi sarilmiyordu bile. Sogudum zaten anne sevgisinden. şimdi o sarilmak istiyor ben kabul etmiyorum. Migdem bulanıyor anne sevgisine falan. Boşver kanka

0|1
    0|0
    • 3ay

Aga içimde birikiyor ben biraz dindar biriyim turbanlı bir kız gorunce kolundan tutup avlenesim evden ayrılasım geliyot sevgimi boşaltamıyorum

Kızlar Ne Diyor 9

• Annen seni sevmiyor gibi

0|0
    0|1
  • kendimi tek zannederdim benim de ailem öyle evdeki mutabbet kusuna fistigim falan diyorlar daha beni bir kere öyle sevdiklerini bilmem. aile illaki seviyordur ama yansıtmayı beceremiyordur bence takılma ama çok kafana takarsan annen ile bu konuyu konuş güzelce.

0|0
    0|0
  • yapısı öyleymiş demkki benimde annemde öyle temastan hoşlanmaz olduğu gibi kabul edicen başka çare yok

0|0
    0|0
  • Annende bir sorun var bence insan çocuğunu sürekli sever öper benimki bulduğu yerde öpeyim diyor ya da annenin yapısı öyle

0|0
    0|0
  • Annenin yapısı öyledir arkadaşımın annesi vardı kızına hep kızıyordu o yüzden yinede sükret eminim ki seni çok seviyordur hersey düzelir inşallah Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
  • Uzuldum :(

0|0
    0|0
  • Benim annemde elele yurumey izin vermiyor

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar mptürmeyi sevmez mesela bızım butun sülale opmekten öpülmekten nefret eder bnde dahil

0|0
    0|0
  • Benim de izin vermez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Valla kardes ben anneme sarılıyorum , öpüyorum her şeyi yapiyom yani bir şey demiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...