Görüşmek Ve Konuşmak İstemediğiniz Kişiyi Face Den Veya Sosyal Paylaşım Sitesinden de Çıkarırmısınız?

Görüşmek istemediğiniz ve konuşmak istemediğiniz kişiyi Facebooktan veya diğer sosyal paylaşım sitelerindende çıkarırmısınız?

Yoksa Dursun bana oradan sorarsa Bir bahane Bulurummu dersiniz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Kullanmıyorum istemediğim kimseyi görmek zorunluluğum kalmıyor 😀

0|0
    0|0
    • 3ay

he he he toptancı çözüm bende kullanmıyorum 3 yıldır daha yeni girdim düşünnn aklım 3 sene önceyi gitti dejavu oldu gibi sonra kendime geldi ne varsa sildim kafam takılı kalmasın oraya diye..

yaaa bir bayan vardı yaşı ileride çok seviyordum anlaşıyorduk beni aradı neredesin niye yoksun öldünmü kaldınmı oğlum diyee !!! dedim ben girmiyorum face gelsene niye yoksun dedi dedim DİKKATİMİ DAĞITIYOR DERSS ÇALIŞMAMA ENGEL OLUYOR zaten boşta bulduğum bir şeydi banada bir şey kazandırmadı açık söylyim...

sonra dedi hadi gel görüşelim diye tamam dedimm bayramdan sonra görüşelim dedi tamam dedim ramazan ayıydı bayramda falan da zamanım olmadı benim 2 ay sonra aradım açmadı geride dönmedi sonra 3 ay sonra tekrar aradım dedim işi falan vardır herhalde o zamanda açmadı ulan dedim ne oldu niye böyle yaptı falan

ardından işte tam 1.5 yıl sonra 2016 haziranda girdim facebooktan çıkarmamış beni yanii onun için bir sorayım dedimmm şaşırdım biraz

• 3ay

Böyle şeylere çok takılıyorsun sözüne istinaden yazmıştım aslında soruyla alakalı değildi de neyse iyi geceler

• 3ay

tamam olabilir ama yanii buradaki sorularıda başımıza gelen veya sosyal çevremizde gördüğümüz, bildiğimiz veya bilemeyeceğimiz konulara göre açıyoruz insanların görüşlerine bir bakımda ihtiyaç duyuyoruz bakalım ne olacak ne diyecekler veya onların bakışı acaba nasıl diye soruyoruz elbette kendi düşüncelerim belli bu konuda acaba bir sorayım dedim insanlar nasıl bakıyomuş ÖYLEE İŞTEEE :) teşekkürlerrr

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır muhabbetim bittiyse kesildiyse kesinlikle silerim.

0|1
    0|0
    • 3ay

peki hala facebookta arkadaşlık duruyorsa?

• 3ay

Kurcalama.

• 3ay

olsunnn

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...