Sizce erkekler nasıl kızlardan hoşlanır?

Bu size kalmış isterseniz dış görünüş olarak isterseniz karakter olarak😊😊😊

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey önemli ama bu benim için geçerli her erkeğin fikri başka mesela ben görsel olarak esmer sevmem, kilo konusunda takıntılıyımdır. Kaliteye çok önem veriririm, maddi olarak değil bir kız nerde nasıl oturup kalkıcağını bilmeli, kendini ucuza satılık mal gibi göstermemeli. Aşırı üstüme düşmemeli, sempatik ve iyi niyetli olmalı ve tabiki frekanslar tutmalı. Gereğinden fazla ters düşünüyorsak veya keyif aldığımız etkinlikler farklıysa bir süre sonra yorar insanı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes kendine göre olanı sever. Zirzopsa erkek kızın da öylesi ona uygundur. Edepliyse kızın da ağır olanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Yollu.

1|1
    0|0
  • Bir yerlerini açmayan, güzel konuşan, hanımefendi bana yeni bir şeyler öğretsin şaşırttan biri, ona her daim tebessüm ile bakacagım biri

1|0
    0|0
  • her erkek farklı kzıdan hoşlanır her kızda farklı erkekten hoşlanır sen olduğun gibi olmaya devam et senin tarzında beğenen muhakkak birileri vardır

0|0
    0|0
  • *m g*t m*m*

0|0
    0|0
  • Uzuuunca anlatabilirim.

0|0
    0|0
  • Güzel kızlardan

0|0
    0|0
  • Anlat anlat bitmez bu konu.

0|0
    0|0
  • Sadık bakımlı güzel zeki

0|0
    0|0
  • erkeğine göre değişir.. kalıplaştırmayın, kalıplaşmış şeylerin içine kısılıp kalmayın

0|0
    0|0
  • türkiye gibi bir yerde bu soruyu orman anlamsız :D

0|0
    0|0
  • Benim için bir kız hep güler yüzlü olmalı ve çok rahat biri olmamalı

0|0
    0|0
  • saygili durust seviyeli bakimli vede seksi

0|0
    0|0
  • sevimli tatlı

0|0
    0|0
  • Mınyon kızlardan daha çok hoşlanırım ben açıkçası

0|0
    0|1

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...