Ailemle, özellikle ablamla sorunlar yaşıyorum, ne yapmalıyım?

Annem genelde iş yaptığım halde yapmıyorum diye söylenir ama normal bir şekilde değil bazen annem bunları söyledikten sonra başım bile ağrıyor. Fakat en büyük sorun ablam. Sürekli beni aşağılıyor, bağırıyor, kızıyor. Sen zaten gerizekalısın, bu kadar mal olma, bir işe yaradığını yok zaten diyip durur. Hatta yengem ve diğer ablam siz birbirinizi seviyoruz musunuz dediğinde, ıyy bunu mu sevicem falan diyor ve bende tabiki seviyorum diyemiyorum. Bazen artık aşağılamasına dayanamıyorum ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Üniversiteye gitmeme son bir sene ama yinede dayanamıyorum. Canıma tak etti

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Evde küçük kıx olmak zor. Ortamı dengeleyen bir abi yoksa baya zor. Klasik her evdeki abla kardeş çekişmesi bu. İdare edicen az kalmış kurtulmana

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabret ders çalış kurtul

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Ablanın sana karşı bu tutumunun sebebi sen değilsin, geçmiş. Babanın, ablana davranışları olabilir mesela. Benim etrafımda gördüğüm baba büyük çocuğa davrandığı şekilde, küçük çocuğa davranmaz. Büyük çocuk, baba yerine küçüğe o davranışları sergiler

0|0
    0|0
  • Sende onun bir acıgını bul ve acımaszca kullan canım :)

0|0
    0|0
  • Üvey mi?

0|0
    0|0
  • Ablan okumuyor mu

0|0
    0|0
  • Ablan zor bir süreçten geçiyor olabilir veya senden hep ön planda olmak istiyor olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Oturup konuşmayı dene ciddi bir şekilde

0|0
    0|0
  • Ablana acayıp sınır oldum cünkü benim ablamda böyleydi😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...