Avrupa erkekler ve kızların arasındaki boy farkı neden daha az?

Avrupalı erkekler ve kızlar arasındaki fark 10 birim ise neden Türk erkekleri ve Türk kızları arasındaki boy farkı daha çok?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• evet var böyle bir şey. özellikle rus kızları ve erkekleri arasında boy farkı 5 cm falan. Türkiye de erkek 1.74 kadın 1,62 bunlar resmi rakamlar nerden baksan 12 cm fark var.

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden böyle işte?

• 3ay

bence şöyle batı da geçmişte de kadınlar erkeklere yakın oranda aktif bir hayat sürüyorlardı ve beslenme de buna göreydi. haliyle çok ciddi boy farkı olmadı. biz de ise daha ataerkil toplum yapısı haliyle kadın kısa kaldı tezim bu

En İyi Kız Görüşü

• Ülkedeki boylar bile dengesiz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onlar genel de daha çok fast food tarzı beslendikleri için :S bir de ırsi böyle şeyler :S

0|0
    0|0
  • gelirin büyük bir kısmını fuhuşla sağlayan ukraynaya gönderilen hormonlu fındıklar iade edilip ülke içinde satılmıştı bir zamanlar burdan bakın duruma

0|0
    0|0
  • Türkiye' son 100 yıl içinde çok fazla göç aldığı için yaşayan insanların çoğunun etnik kökenleri farklı. Rusya da Türkiye gibi dışardan göç alan ülke durumunda olsaydı, boy farkı da ciddi anlamda değişkenlik gösterirdi.

0|0
    0|0
  • Kadınlar daha uzun olduğu için.

0|0
    0|0
  • Bizim kızların boyları çok kisa maalesef. ya da benim boy uzun bana öyle geliyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden kısa işte?

• 3ay

Bilmem belki ırk olarak belki hormonal. minyona kaçıyor işte. ama minyonda guzel duruyor bazılarında

• Cunku turk kizlari kis a

0|0
    0|0
  • Bizim Kızlar güneş görmeye görmeye kemikleri gelişmemiş ve bu genetiklerine işlemiş bu benim çıkarımım 😕

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden güneş görmesinler ki?

• 3ay

Bu beş on yıllık bir süreç değil üç dört yüzyıl geriden bak olaya. Tabi hiçbir bilimsel veriye dayanmıyor benim tezim😊

Kızlar Ne Diyor 3

• Siyah hoş duruyor, böyle pijama gibi çizgili ya da kareli çok kötü

0|0
    0|0
  • Genler yaşam koşulları vs

0|0
    0|0
  • Cunku kadinlar daha uzun turk kadin boy ort:165

0|0
    0|0
    • 3ay

Türk erkeğinin kaç?

• 3ay

Yurtdışında kadınlar neden daha uzun peki?

Yükleniyor...