Metal müzik dinleyen kişilere bakış açınız nedir?

-Bir önyargıyı yok etmek atomu parçalamaktan daha zordur.

Meraklısına:
https://youtu.be/BNafaIjBy5Q

I can never ever be a perfect f***ing image of what you want and nobody can ever live forever.

Güncellemeler:
2ay Şimdi güncel.

0|3
11|19

En İyi Erkek Görüşü

• karanlıktan kötülükten bahsettikleri için doğal olarak kötü duyguları çağrıştırıyorlar. dağınık yaşıyorlar, tavırları değişken oluyor, pek konuşmadıkları için onları tanıyamıyoruz, doğal olarak insan tedirgin oluyor, ne yapacaklarını kestiremiyoruz. benim inanmadığım fakat halk arasında dolaşan söylentiler var. bu söylentiler de onları çok havalı olduklarını düşündükleri, kendileri gibi olmayı reddettikleri için nefret edenler tarafından uydurulan şeyler. kedi kesiyorlar, şeytana tapıyorlar, içlerinde seri katil olacak büyük bir enerji var gibisinden şeyler.
    ben onların içlerindeki huzursuzluğu, öfkeyi, anlamsızlığı şarkılara, baterilere vurdukları müddetçe zararlı kimseler olduklarını düşünmüyorum fakat toplum dışına itilip, saldırılara maruz kalırlarsa her canlı gibi onlar da kendilerini savunmak için çirkinleşebilirler. bir muhabbet kuşuna saldır, kendini korumak için parmağını ısıracaktır. kendini tehlike altında hisseden her canlı aynı tepkiyi verecektir.
    ben farklılıkların zenginlik kattığını düşünüyorum. %100 özgür, %100 barış %100 huzur olacağına inanmıyorum hatta o yönde çabalamayı gereksiz buluyorum çünkü bunlar ütopik hayaller. ben kendimden ve çevremden sorumluyum. sağlığım yerinde, sevdiklerim yanımda olsun yeter. insanı eleştirecek olan her türlü eleştirir. dünyayı kurtaracam desem; sen kimsin, çapın ne derler? benim yapabileceğim bir şey yok desem; duyarsızsın derler. öyleleri benden uzak olsunlar.

3|0
    0|0
    • 3ay

Ne güzel yazmışsınız, ellerinize emeğinize sağlık. Başından sonuna kadar aynı fikirdeyim...

• 3ay

teşekkür ederim. ben de bir aralar metal dinliyordum. hüzün, öfke, anlamsızlık, hayaller bende çağrıştıkları bunlar

• 3ay

Gerçekleri görmek isteyenlerin bu tür müziği tercih ettiklerini düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 18

• Özünde iyi olan zararsız insanlar sadece negatif enerjilerini dansla şekillerle dışarı verip kimseyi rahatsız etmiyenler

1|0
    0|0
  • Bakış açım 😂
    https://youtu.be/9UGsMUb1he8

1|1
    0|0
  • Çok dinledim. Ancak özenti haline getirip taklit edilmesine karşıyım.(Saç ve sakal uzatmalar, müzik grubu üyelerin adının yazılı olduğu tişört giymeler ama metal müzik gruplarının solisti gibi olmaya çalışmaktan bahsediyorum.). Severim metal müziği.

2|0
    0|0
    • 3ay

Ben de aynı şekilde. Metalcilere o kadar benzemiyorum ki, kimse konduramıyor ve bazen de ne tür dinlediğimi sorduklarında cevap verirsem dışlanıyorum açıkçası

• 3ay

Rock müzik dinliyorum diyebilirsiniz onlara. Rock müzik özünde pek çok alt türü içeren yoğun bir müzik kültürü. Herkesin muhakkak ki Rock müzik dinlemiş olma ihtimali var. Anlatmak zorunda hissetme kendini bu müzik kültürüne uzak insanlara. Anlayamazlar. Suçlu hissedersin kendini.🤔

• 3ay

Haklısınız.:) Kişileri bir kalıba sokmayı seviyorlar sanırım, bu yüzden zorlanıyoruz

• beğenidir tarzdır kimseyi bu yüzden yargılamaya hakkı yoktur insanın. . gayet te severek dinliyorum

https://youtu.be/epYKVcHrVr0

1|0
    0|0
  • Metal dinlerim. Metal dinleyenlere bakış açım da olumludur genelde. En azından pop dinlemiyo diye. Ama metalcinin de leşi hiç çekilmiyo... Popçudan daha kötü yani... Poserlar falan.

Ama metal güzeldir, dinleyicisini de severim.

1|0
    0|0
  • Bazi parcalar gercekten cok iyi olabiliyo metal ya da baska tarz diye ayirmak yerine hepsini bir butun gormek lazim

1|0
    0|0
  • Genel olarak Rock/Metal dinlerim, dinleyen insanların müzikten anladığını düşünüyorum.

3|0
    0|0
  • Oldukça enerjik
    İyi bir arkadaş 😉😄👍

1|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=P_o_j6v3PGE
    Böyle seviyorum ben böğürtmeli sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Headbang yapmayana lafim yok bende dinliyorum bazen

1|0
    0|0
  • onlar bana nasıl bakıyosa bende onlara öyle bakıyorum :D

1|0
    0|0
  • Bende dinlerim metal 😊😊linkin park metalica

1|0
    0|0
  • Oo yeeeee 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Hiç sevmem

1|0
    0|0
  • Death Metal dinleyicisi olarak metal dinleyenleri seviyorum

1|0
    0|0
  • Bakış acım bile yok onlara

0|0
    0|0
  • Candırlar caaan.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• bennn dinlerim :D

1|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum 😅

1|0
    0|0
  • Benden farklı müzik zevkleri var

1|0
    0|0
  • Onların zevkleri

1|0
    0|0
  • İyi bende dinlerim

1|0
    0|0
  • Demet akalın dinleyenlerden üstğn tutarım baş tacıdır 😂 ara ara bende dinlerim

1|1
    0|0
  • korkutucu tipleri bazılarının :)

1|0
    0|0
  • Havalilar

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • müzikle karakteri uyuşuyorsa ne güzel