bir insan bir değil iki değil üç kez siz ne aldıysanız aynısını alıyorsa amaç nedir?

Samimi oldugum bir çocukluk arkadaşım var bununla bir yere gittik bir saat beğendim aldım aa güzelmiş diyip aynısını oda aldı bir tane daha beğendim oda güzelmiş diyip aynısından oda aldı sonra o olmadan bir ayakkabı aldım spor nasıl diye ona attım kendisi burda olmadığı için aynı yerden annesine aynı ayakkabıyı aldırmış bunları yapınca bir soğudum sizce abartıyor muyum bu kız napiyo?

0|0
12|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kıskanıyor seni ama hoş karşılamalısın bence güzel birşey bunlara takılıp kalmayın hayatta

1|0
    0|0
    • 3ay

Peki güzel bir yorum teşekkürler ama takılıyor insan

• 3ay

Güzellik konusunda benden daha güzel ve gayet zevkli bir kız

• 3ay

O öyle düşünmüyor işte seni güzel buluyor

En İyi Kız Görüşü

• Seni örnek alıyor ve zevklerini beğeniyor. Mutlu olabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Seni kıskanıyor. Seni rakip görüyor. Aslında senin gibi olmaya çalışıyor. Onun için idol olmuşsun

0|0
    0|0
  • Kaliteli ve guzel olanlar taklit edilir. 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Seni kıskanıyor. Çok açık.

1|0
    0|0
    • 3ay

Bence o benim onu kıskandığımı sanıyor çünkü birini falan anlatıyo tanıdıklarını beni kıskanıyor şöyle yapıyo böyle yapıyo diyor

• 3ay

Senin onu kıskandığını düşünse senin aldığın şeyin aynısını gidip almaz. O seni kıskanıyor. Arana mesafe koyup, çok samimi olmamalısın.

• 3ay

Biz çocukluk arkadaşıyız herseyimiz bir hatta benziyoruz bile ama ben üniversite falan kazanınca bir tebrik bile etmediği için ona birsürü şeyler söyleyip konuşmadım oda bana birsürü şey söyledi tabi 1 sene falan konuşmadık daha yeni barıştık onun annesi zorla barıştırdı geçen hafta çok mutlu olmuştum ama böyle yapınca değişik hissettim konuşasım gelmedi ama onun sülalesi beni tanır bidaha sakın küsmeyin siz farklısınız falan diyip duruyorlar

• İmreniyor veya kıskanıyor

1|0
    0|0
  • senin gibi olmaya çalışıyodur

0|0
    0|0
    • 3ay

Kendi gayet güzel ve zevkli bir kız niye benim gibi olmaya çalışıyor ki

• 3ay

konuşmuyoruz şu an kıskançlık ve fesatlığının sebep olduğu şeyler yüzünden bozuldu aramız

• 3ay

Hmm anladım hayırlısı olsun

• bence senin gibi olmaya çalışıyo. bundan muylu olabilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet mutlu olayım dedim ama sinir oldum açıkçası herkes kendi olsun ya

• 3ay

haklısın bir yandanda

• Oha senden hoslaniyor evlenmek te istiyor

0|0
    1|0
  • ya senin aldıkların ve zevklerin güzeldir ya da sana takıntılı senin aldıklarından alıp başkalarına "bana bakıp alıyor kopyacı" diye yutturuyordur

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır öyle yapmaz ama ben ona gösteriyorum bu güzel diye oda teyzesinin gösteriyor teyze güzel dimi alacam diye

• sana takmış kafayı

0|0
    0|0
  • taklit :D

0|0
    0|0
  • birak alsin ablasi oda seni idol bellemis

0|0
    0|0
    • 3ay

İdolluk bir giyim tarzım ve karakterim oldugunu düşünmüyorum ama hayırlısı

• kıskançlık

0|0
    0|0
  • Abartmışlar onlar sırf bu yüzden arkadaşlığımı bitirdiğim kişiler var. Bıktım bu uydu gibi kızlardan

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben de daha yeni barıştım ama yine bitiresim var böyle yaptığı için

Yükleniyor...