Aile problemleri yeter yıldım napıcam okuyun lütfen?

Arkadaşlar 19 yasindayim dogdugum andan itibaren aile sorunlarim başladı hayatim hep 2 sehir arasinda git gelden ibaret oldu neyse bu dönemlerde hep anne taraftari oldum hersey cok guzeldi ayrilmak yerine beraber kalmayi sectiler lanet olsun o güne neyse birbirini sevmeyen 2 insan arasinda buyudum baba sevgisi nedir bilmem annemde hep baskalariyla kiyaslardi beni bir gun seviyorum diger gun dovuyorum tarzi guzel bir cocukluk gecirdigim soylenemez neyse buyudum hayallerim vardi 1 sene uniye gitmedim neyse bu sure zarfinda evde surekli odamdayim yani 5 senedir odada oturuyorum aile ici sohbet gezme falan yok bizim evde arkadas cevremde fazla yok icime kapanik degilimde insanlara güvenmiyorum cunku onlarda eninde sonunda ya terk ediyorlar ya da kazik atiyorlar biraz babama yaklassam annem nefret kusuyor soguk duruyor biraz anneme yaklassam babam uzak duruyor soguk duruyor 18 sene annemin arkasinda durdum fakat beni son 5 senedir cok yipratti ezdi surekli defol git ise evde kari gibi oturuyorsun tarzi sozler ve beddualar ediyor. Inanin su evden tek bir gitme sansim olsa durmaz giderdim maddi durum 0 annemin hayali markette sef olmam ya da bankaci avukat falan olmam neden havali ihtisamli onun istrdigi gibi biri olayim istiyor diger turlu bu kim ki moduna giriyor bir halt olmaz. En ufak tartismada alakasiz olsada senden bir halt olmaz diyor hep cevre ile kiyasliyor kavga edince yemekten mahrum kaliyorum kalk kendin isit kendin yap ayni kanibozuk baban gibisin falan baba desen cocukken ayda 1 kez eve geliyordu 1 hafta durmuyor gidiyordu babamla anim neredeyse hic yok cocukluguma dair 4 5 tane fotografim var. Yemek para degilde mutsuzluktan ölüyorum ilgisizlikten sevgisizlikten anlasilmamaktan intihar mi her sabah düsünüyorum fakat ölmezde sakat kalirsam diyorum bir yandanda gerceklesecek hayallerim var sabret diyorum tabi bu sabir degil katlanmak oldu artik inanin hayattan keyif alamiyorum napsam netsem bilmiyorum kiyim mi canima katlanayim mi acima

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu da senin imtihaninmis sakin seytana uyma biraz daha sabret universitede sehir disi yaz kafan rahatlar muhakkak burs da alirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...