Kapat

Taciz mi edildim? bu taciz mi oluyor?

ortaokul sondaydım minibüse binmiştim yanımda bir adam vardı bir an üstüme baktım adamın eli göğüsümdeydi ama dümdüz duruyordu eli ve hiç bir ifade yoktu yüzündne kenara falan çekildim yapabildiğim kadarıyla eli koluma denk geldi öyle durduk bir süre sonra yine göğüsmdeydi elinde felç var falan sandım çünkü hiç oynatmıyordu dümdüz duruyordu ve elinde poşetler vardı diğer eliyle garip bir şekilde tutuyordu yani asıl tutması gereken eliyle tutmuyordu neyse ben yine kıpırdandım bir süre sonra x yerine ne kadar var dedi bende daha var dedim gelince söyler misin dedi tamam dedim yanlış hatırlamıyorsam yaşımı falan sordu ama tam emin değilim neyse x yerine gelince söyledim ama inmedi inmeyince ben korktum baya benle iner diye ama inmedi benle ve üstümdkeilerde normal şeylerdi hatta tişörtüm falan boldu bile dar şeyler giymezdim şimdi bu taciz mi adam bilerke mi elini göğüsüme koydu yoksa elinde hizsizlik gibi bir durum mu vardı? sizce ne?

Güncellemeler:
yaşım 45 üstü değil bu arada 100 yaptığım için böyle

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• taciz değil bu sadece aşırı dalgınlık inmemiş bile işte tacizciler öyle yapma ztepkini anlarsa etkiye tepki mekanizması devreye girer geri adım atarlra hem çaktırmadan yaparlar bunu öyleolsa göhsünü sıkardı elinide bilinçsizce koymuş oraya

1|0
    0|0
    • 18 yaşına geldin halen bumunu düşünüyorsun ayrıca onu çözemdim ben hiç sevgilin olmadımı senin ozamandan beri etkisnde iyi ya da kötü kalmışsın bu olayın

• sevgilim olmadı da etksinde kalmak değil o kadar taciz olayı anlatılıyor aklıma geldi bu acaba cidden taciz mi değil mi anlamak istedim

En İyi Kız Görüşü

• taciz tabi neden eline vurmadın ya da elini itmedin ya da yüksek ve sert bir şekilde biraz dikkat eder misiniz demedin.

1|0
    0|0
    • bilmiyorum daha önce başıma öyle bir şey gelmemişti o da farkında değil mi acaba diye düşündüm içine kapanık biriydim bide o zamanlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• bence taciz çaktırmadan taciz etmiş bir yüksek sesle laf etseydin otobüste hepsi o adamı linç eder sonra karakola götürülürdü

1|0
    0|0
  • çaktımadan ikizleri yoklamış bir güzel

0|0
    0|0
  • Taciz...

0|0
    0|0
  • ilerici flirtlesmesidir bu taciz faln yok ortada smh.

0|0
    0|0
  • Yalana bak yalana adam. memene elini nasil atcak hadi atti. nie demedin napion die hadi atti kimsedemi görmedi sacma

1|0
    0|0
    • troll değilim yalan falan değil
      adam diğer tatarftaki elini göğüsünde kavuşturur gibi uzatmıştı gayet eli değiyordu ve kimsenin görmemesi benim suçum mu ben minibüse bininci heryeri izlemiyorum başkaları nedne izlesin

• şu an 18 o zaman ortaokuldaydım 13/14 falandım

• Allahim ya allah akil fikir versin kizim size

• seni ellemişler 😮😢

1|0
    0|0
  • Peki ne zaman indi?

0|0
    0|0
    • benden önce inmedi ben indiğimde hala arabadaydı acaba bir mahalle olmasından falan mı korktu yanda market vardı

• Özür dilerim ya :( elim kaymıştı gerçeten. Dalgınlık işte o zaman bir arkadaşın derdi vardı onu düşünyüordum kb amacım taciz değildi. Evet ben o adamım.

• X mahallesi otobüsleri koop başkanı olarak duruma el atacağım

Geçmiş olsun...

0|0
    0|0
  • Kimse niyetini bilemez.. Ama sana iş atmış

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • şimdi kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • Bence taciz. Yas falan filan sormasaydi belki dalginlik olarak anlasilabilirdi.

0|0
    0|0
  • bu kafayla senin gazozuna ilaçta atarlar :D

0|0
    0|0
  • Tutup elini cekseydin o x yeri neresiyse oraya kadar memene ellemesine izin vermissin resmen

0|0
    0|0
    • ilk fark ettiğimde kenara çekildim sonra ikinci defa yaptı yine fark ettim çekilmeye çalıştım ama olmadı birşey de demedim artık nedne bimliyorum izin vermek ne sanki istemişim gibi o zmaan 13 14 yaşında falandım adam artık 20 mi 30 mu ne izin mi vercem

• olan olmuş derdın ne?

0|0
    0|0
  • mıncıklamış :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...