Kızlar, şekilsizsiniz , kısasınız , yağlısınız , burnunuz fırıncı küreği gibi bunlarla ters oranda egolusunuz neden?

Çok zavallısınız bence sizden imreniyorum. Değil misiniz?

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• bu saydıklarından sadece boyum kısa ayrıca bu ne ya hep bir kızlara laf sokmalar falan sizsiniz egolu sizin egonuz güneşi ve ayı kapsıycak kadar büyük :D :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Hep kadınlar baksın kendilerine siz bakmayın o koca göbeğinizle kardaşyan gotlu karılar arayın

3|0
    0|1
  • zavallılık kavramıyla fiziksel özellikleri bu kadar bağdaştırdıysan vay haline ! asıl bunlarla dalga geçerek sen zavallı duruma düşüyorsun zira doğarken tip ve karakter adil dağıtılmadı.

0|0
    0|0
  • Neyse ki hayatta butun duygular karsilikli biz de senden iğreniyoruz. Neden butun erkekler göbekli 😂😂

0|0
    0|0
  • Bende bir sekil var, göstersem kaldiramazsin 😂. Ayrica bu yorumu foton olmadan paylasip bütün kizlari ayni cekmeceye sokman asil seni zavalli yapiyor.

0|0
    0|0
  • Senin tipin nasil ergenismus...

0|0
    0|0
  • bizden imreniyor fdhdsfjkdf

1|0
    0|0
  • ya bak şimdi her kız aynı değil tabiki öyle kızlar var hiç bir kız inkâr etmesin herkes onlara gıcık olur ama işin diğer tarafına gcersek pantolon parçalarını sıyıran 1.55 boyundaki kendini bisey sanan erkeklerde ki o ego aciklanirsa bizde bunu açıklarız kısasa kısas yani canım

0|0
    0|0
  • Karşımızdaki eğer aptalsa egolu gözüküyoruz. Şekle bakıyosa sadece mesela hiç yüz vermeye değmez diyoruz.

0|0
    0|0
  • Bende senden iğreniyorum

0|0
    0|0
  • Öyleyiz şimdi sana aksi olduğumuzu ispatlayamıycam

1|0
    0|0
  • bende iğreniyorum kendimden çok haklısın :( kdfgjdfkgjxk jgx

0|0
    0|0
  • Bütün bunlara rağmen bize imreniyorsun demek 😏😏😏 saydıklarından ters oranla imreniyosun neden? 😂

0|0
    0|0
  • Değiliz amca olsak da sanane

0|0
    0|0
  • abicim ustune toprak atilacak adamsin

0|0
    0|0
  • Jwjxnjzjs gene bir kız buna yüz vermemiş ergen ergen bütün kızları kiyasliyor sjjjsd

0|0
    0|0
  • Ahahaha kısa?

0|0
    0|0
  • Senin tipini merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • sana öylesi denk gelmiş

0|0
    0|0
  • egoyu tavan yapanlara sormalı