İnsanlar göz boyamak için yaptığımı mı sanar?

Allah Rıza'sı için 5 vakit namaza başladım niyetlerimi değiştirmeye başladım Allah yoluna yöneldim ama dış görünüşümde bişey değişmedi kulağım delik küpem var günahını sevabını bilmiyorum ama bir müddet sonra küpeyi de çıkartıcam inşallah.. İnsanlar göz boyamak için yaptığımı mı sanar?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İnsanların ne dediği değil. Allah'ın sizin hakkınızdaki düşüncesini önemseyin. İnsan bir anda çok iyi bir müslüman olamaz. Herşey zamanla olur aşama aşama her gün daha iyi olmak için çabalarsınız. Siz sadece elinizden geleni yapın. Gerisi önemli değil.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• küpe yüzük farketmez kardeşim. günah olduğu yazmıyor kuranda. insanların ne düşündüğü umrunda olmasın. senin niyetini Allah biliyor o yeter.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Hayır düşünenleride boşver her insanın yalnış yaptığı bir şeyler var dinde sen düzeltmek istiyorsunda yaptığını sadece takdir etmek düşer

0|1
    0|0
  • İnsanların ne sandığı önemli değil ki. neden umursuyorsun?

0|1
    0|0
  • Hayir. Ama sansalar bile sen bunu onemseme cunku Allah kalbini biliyor. Sen niyetini Allah rızası icin almissin. Hayirli olsun insallah hep bu yolda devam et arkadasim.

0|1
    0|0
  • onların ne düşündüğü umrunda olmasın bencee

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • başkalarının düşüncesi seni germesin. Allah bilir kalbini.

0|1
    0|0
  • Hayır yani öyle düşünenler olsa bile o onların art niyeti olur

0|1
    0|0
  • bosver herkez herseyi düşünür ama yapamazlar sadece kendini dinle

0|0
    0|0
  • Insanlardan sanane boşver

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • Bende kalaliyim ama saclarim side cut goruntun ne olursa olsun icin yiyse gerisu salla

0|0
    0|0
  • İnsanları boşver helal olsun sana

0|1
    0|0
  • Kafana takma kimseyi sen doğru yoldasın

0|1
    0|0
  • Kimsenin ne düşündügü umurunda olmasin, kimse kimsenin kalbini bilmiyor. Sen dogru bir yoldasin, her sey bir anda olmaz. Kimseyi umursama ve girdigin bu güzel yolda emin adimlarla devam et insallah😊

0|1
    0|0
  • Insanlari düsünme huzuruna bak sen vesvese olacaktir ama dinleme namaz ilk sorgu sual oldugu icin sabirla devam et

0|1
    0|0
  • İnsanların ne düşündüğünü boşver eğer küpeyi çıkarmak istiyorsan çıkar. İbadetlerinide gizli tut

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• niye öyle sansınlar kardeş boşver insanları. Allah'ın rızası önemli.

0|1
    0|0
  • insanların dediklerini umursama onlar her zaman konuşur çoğu zaman da boş konuşur

0|0
    0|0
Yükleniyor...