Kızlar neden böyle yapıyorsunuz?

pantolonu ağzınıza kadar çekip arka cebe laptop büyüklüğünde telefon koyup gobeginizi açıyorsunuz? nedir bundaki amaç? pantolon sıkmıyor mu? tabi her kız böyle değil ama çoğu böyle, arkadaş geçen yolda giderken kız arkasına iki telefon koymuş filmlerde silahları çeker gibi ikisini iki eliyle çekti fjididi rezil bir şey bence.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Şahsen bende sevmiyorum yapmıyorum ve böyle kızları görmekten de bıktım. Yüksek belli pantolonlar tabi dizi yırtık da olucak göbek açık tişört arka cepte telefon tarz olduklarını falan sanıyorlar galiba

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arka cebine telefon/cuzdan koyan insanlari hicbir zaman anlayamicam kiz erkek farketmez. Çalınır o ordan be salak misiniz

0|1
    0|0
  • Sanane ya kızın poposundaki telefona takmış sanane?

0|0
    0|1
  • Guldurdun😂😂

0|1
    0|0
  • kesinlikle katiliyorum

0|1
    0|0
  • Bencede rezil. Türkiyede moda anlayışı bu sanırım artık.

0|0
    0|0
    • 3ay

ümidi kesmemek lazım halen birkaç düzgün insan var. ama 2000 den sonrası çöp gibi

Erkekler Ne Diyor 3

• yeni taktik o fazlalıkları saklayanlar var öyle :D

0|1
    0|0
  • Sen niye kolye, yüzük dar pantolon giyiyorsan onlarda öyle.

0|0
    0|1
  • arka cebe telefon mu konur la.. oturup kırarsın ya :D

0|0
    0|0
    • 3ay

olurmu öyle şey? mubarekler tank gibi telefon kapligi kullanıyor. bildiğin çelik zirh fjdiieid k

• 3ay

la ben arabanın kaportasına oturmaya korkuyorum eğilir bükülür diye :D telefon melefon dayanmaz. yanlışlıkla düştün diyelim.. ya da arkandan gelen biri çekti götürdü..

sıkıntı büyük.

• 3ay

onu o kızlara sormak lazım valla 😂😂

Yükleniyor...