Etek altinin fotoğrafıni cekmek?

dun arkadasin kuzeninin basina gelen olay su sekilde; elbise giymisti etegi de biraz kisaydi falan neyse yuruyen merdivendeyke adamin biri eteginin altindan fotografini cekmis. bunu goren 40 yaslarinda bir adam kizi durdurdu adami gosterip fotografi cektigini soyledi. siz bu durumda napardiniz? ve bir insan bunu neden yapar?

1|0
4|30

En İyi Erkek Görüşü

• cunku ınsanlar sapık ve bu cesaretı nerden buluyorlar onu da bılmıyorum ahlaksızlık yol almıs gıdıyor. gunde 5 mılyon kısının p*rno kelımesının ınternette aratıldıgı bı ulkedeyız artık ask ya da sevgı kalmadı cınsellık kaldı ve ınsanlık buna cok hızlı yoneldı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadar düştü mü gerçekten insanlar, hayret ediyorum. Belkide ülkemizde cinselliğin bu kadar ayıp ve yasaklanmış olması yüzünden artık insanlar içindeki dürtüleri engelleyemiyorlar. Kediye bile tecavüz eden bir milletten ne bekliyoruz ki!

1|1
    0|0
  • Gider adamın kafasını dağıtırdım, bir daha da o kadar mini giymezdim.

2|0
    1|0
  • kısa giymiş tamam giyebilir demekki bakanlardan rahatsız olmuyor. Ama merdivene onunla da çıkılır mı ya resmen gel çek demiş o da. Giydiysen dikkatli davranıcaksın. Saçma

0|2
    1|1
Yükleniyor...