Hayatı sanal olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hayatı sanal olan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Bence sahte birer kişilik olup çıkıyorlar.. Özgüvenden yoksun, sosyalleşmekten uzak..

0|0
18|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sanal kimlik kartı çıkarılmalı artık :)
    Aciz insanlar :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Kişi karakterliyse sanalda da değişmez reelde de.

1|1
    0|0
  • Herkes kendi bilir hayat bana güzel

1|0
    0|0
  • doğru

0|1
    0|0
  • Sanal ortamı ben de sevmiyorum. Burda aslan reelde kedi

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey

1|0
    0|0
  • Hayatı internet olan kişiler gerçek hayatta uğraşları yoktur😊

0|0
    0|0
  • Ne düşüneyim Allah yardım etsin

0|0
    0|0
  • Hiçbir sey

0|0
    0|0
  • Aynen sanal kullandığım tek yerde burası sevmiyorum sanal ortamı

0|0
    0|0
  • Geneli ergen

0|0
    0|1
  • benim sanal dünyam da gerçek dünyam kadar ölü dödkfmkf ıssız biriyim kdöfkföjfmg

0|0
    0|0
  • Uzunca yıllar takıldım çok haklısın sosyalleşme adına bişey yok ve kendine olan güvenini ciddi anlamda kaybediyorsun, ihtiyaç harici bence sanaldan uzak kalınmalı

0|0
    0|0
  • insanları sevmiyorum ya da daha gerçeği söyle onlardan korkuyorum. asosyalliğimin bilincindeyim evet ama Bu yeterli değilmi asosyal olmam için

0|0
    0|0
  • Sana katılıyorm

0|0
    0|0
  • Sıkıcılar.

0|0
    0|0
  • türkcem zayıf sanal ne demek yardımcı olurmusunuz?

0|0
    0|0
  • sanal olduklarini

0|0
    0|0
  • Sosyal fobi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Güçsüz, korkak, özgüvenden yoksun , cesaretten hayattan uzak koca bir boşlukta savrulan tipler

Hayatta bir başarı, kaliteli verimli yaşamaktan bir haberler.. beceremiyorlar.. en kolay yoldan sanaldan maskelere bürünüp oturduklari yerden kendilerini nimetten saydirma peşindeler.. sadece kendilerini kandiriyorlar tabi trajikomik ' ama daha cok içler acısı ben üzülüyorum..

2|1
    0|0
  • alakası yok gerçek hayat sanki çok dogalda bütün ilişkiler yalan üzeriden dönüyor la bura daha dogal bence :D

1|1
    0|2
  • Takılıyorum öylesine

0|1
    0|0
  • ben sanalda varım çünkü çektiğim acılar ve bulunduğum cevrede sosyallik şehirde ssoyallik yktu artı çekinmemin diğer nedeniise fakirlik insanlar aşırı kırıcı ve önyargılı sanalda bile olsam yalan söylemem amasanalın iyi tarafı kıraamzlar gercekteki gibi insanlar seni bir sorunsa sanal bileolsa duygusalımya bağlanıyrum hemen

0|0
    0|0
  • Başka insanların nasıl yaşadığı beni pek ilgilendirmiyor 😊

0|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz

1|1
    0|2
  • Bu Soru Cok Basit Kadınlar gundelik İş ve Aile Baskisindan Kurtulmak Eylenmek için Bu aleme Gelir Ve Hepsinden Anladım Bu Teknoloji yi Insan larn düşün ce Ve paylaşımindan Çok İlgili ve komik Yazıları ilgilendiriyor. Bu Arada Sorun için teşekkür ederim Benim Düşüncem Bu Yanlış anlasilmasin Bu Erkekler Icinde geçerlidir.

0|0
    0|0
  • yalnız insanlardır

1|0
    0|0
  • hiç bişey

0|0
    0|0
  • Kanka senin klavye mefta

0|0
    0|0
  • Gerçekte evden dışarı çıkamayıp burda atıp tutan tiplerdir

0|0
    0|0
  • Soyut nesnelere önem atfetmemek lazım

0|0
    0|0
  • Hayatı sanal olandan kastın nedir? Ben Gamer ım mesela Şu an bıraktım ona karşıt bişi mi söyledin

0|0
    0|0
  • Ben normaldede asosyal biriyim ama hayatim sanala kurulu degil

0|0
    0|0
  • Boş.

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyor

0|0
    0|0
  • Herkes kafasına göre takılabilir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • yanlızlıktandır

0|0
    0|0
  • Benimde hayatımın %70 sanal ama sanalda konuşmak çekşngen bir insana göre daha kolay

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...