Bir gün kucağımda köpek yavrusuyla eve dönersem?

Ailemle yaşıyorum sizce nasıl tepki verirler? :)
Bu deneyimi daha önce yaşayan olduysa yorumları alalım :)
Bir gün kucağımda köpek yavrusuyla eve dönersem?

Güncellemeler:
3ay Tepkileri sizce nasıl olur onu soruyorum

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bir yavru köpekle döndüm büyümeye başladığı zaman ayrı eve çıktım şimdi rahatız önce kızabilirler ama sonra alışacaklardır eminim.

1|0
    0|0
    • 3ay

İlk tepkilerini o andaki yüz ifadelerini çok merak ediyorum tahmin edememek çok kötü 😂🙈

• 3ay

İstersen buldum dersin sonra alıştığı zaman doğruyu söylersin benim dediğimi anlarsın umarım yani buldum değilde tam tamamlayamadım. ya da direk söyle 1-2 sitem söyler sonra alışır.

En İyi Kız Görüşü

• Köpeği alır beni kovarlar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Melek onlar melek melek. Karismazlar, karismadilar da zaten :D

1|0
    0|0
  • şirinliğe bak ısır ısır burnunu ponçikle severken yalnışlıkla çldürür insan besle bunda bişey yok benimde var çin pekinisi

1|0
    0|0
    • 3ay

Evdekilerin nasıl tepki vereceğini kestiremiyorum 😂 eve ilk geldiğinde çok havlamışmıydı

• 3ay

küçükken adım atamıyodu doğru düzgün çok komikti, fazla havlamıyodu biraz büyüdükten sonra yatağıma tırmanmaya çalışıp uyandırıyodu beni yalnızlığı sevmeyen bir köpekti

• Evde hayvan istemiyorlarsa ters tepki verirler

0|0
    0|0
  • Kiz bunun babasi kim
    Tepkisi alabilirsin

0|0
    0|0
  • İlk geldiğinde oyy oyyy yerim
    2. Gün al şu hayvanı surdan her yere kaka yapmış püü😃😃😃

0|0
    0|0
  • Kucağında çocukla dönme de :)

0|0
    0|0
  • cok dadlu bu 😍

0|0
    0|0
  • bişey demezler hayvan severlerse

0|0
    0|0
  • evdekilerle bir konuş önce istiyorlar mı diye.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yoo istemiyolar 😂 neyi istemedilerse aldım eve getirdim hep olumlu tepki verdiler ama köpek biraz cesaret ister 😂

• 3ay

ama dikkat et hayvanı sokağa atmayın

• Kıl, tüy yün ile başlarlar

0|0
    0|0
  • Bit vardır pire vardır derler

0|0
    0|0
  • evinizin bahçesi varsa bişey demezler apartmansa sorun olabilir

0|0
    0|0
  • Köpeklerden nefret ederim elimde olsa hepsini toplayıp yurt dışına postalarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ooooyy böyle bir şeye benden çok onlar sevinir😂

1|0
    0|0
  • Yavru köpeği görünce belki onlarda severler. Fakat köpek beslemek zor iştir. Eğitimini bilmiyorsan zorlanirsin ve senin köpekle başedemediğini görürlerse istemezler tatlı köpekciği ☺

0|0
    0|0
  • Başta olaya sıcak bakmasalar da ona alışacaklardır ve vazgeçmek imkansız gelecektir :D inan bana çocukları gibi severler.

0|0
    0|0
    • 3ay

Başta sıcak bakmayı geçtim sokağa atmak isterlerse kendimi kötü hissederim ama seviyolar aslında bilmiyorum yüz ifadelerini görmek isterdim yinede 😂

• 3ay

Yüz ifadelerini görmek için sokağa hayvan atılmasına göz yumma sorup getir derim.

• Yaşamadım ama ailen hayvansever ise bu duruma kötü bişey diyeceğini sanmıyorum ama herşey annede bitiyor evi çekip çeviren annendir ona söyle bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sokağa atacakları tutarsa diye korkuyorum aslında severlerde nası tepki alacağımı kestiremedim 😂

• Önce kızarlar sonra alısırlar hatta senden daha çok ilgilenir severler tabi ailen hayvanlardan nefret etmiyosa eğer ediyosa istemiceklerdir

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok seviyolar ama eve almak istemiyolar ben alıp getirdiğim zamanki tepkileri ne olcak kestiremiyorum :)

• 3ay

Kızarlar ama sonra alisiyolar merak etme

• Önce kızarlar sonra kıyamazlar beslemene izin verirler bence ama vermeyedebilirler

0|0
    0|0
  • Bu resimdeki gibi birseyle dön hiç birşey demezler

0|0
    0|0
  • Kapıyı açık bırak ama kaçması kolay olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...