Sizce Toplumda Escinsellik Yaygınlaştı Mı?

Ne dersiniz, sizce toplumda escinsellik son birkaç yıldır yaygınlaştı mi? Bunda iletişim teknolojilerinin gelişmesinin etkisi var mı? Mesela akıllı telefonlardaki eşcinsel arkadaşlık uygulamaları sayesinde en yakınındaki escinsellerle tanışma imkanına kavuşma vs. Ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
3ay Mesela ben bir geyim ve bundan 10 sene once çevremdeki geylerle tanışma imkanım cok kisitliydi ve o yuzden de kimseyle iliski yasayamadim ama şimdi mesela akıllı telefonuma yüklediğim bir uygulama sayesinde 100 metre yakınımdaki geyleri bile görebiliyor, sohbet edebiliyor, fotolasiyor ve hatta buluşabiliyorum.
3ay Güncel

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• youtube da eşcinsel sayfalar açıldı 2 tane tabi ki adlarını vermicem ama herkesin istediği gibi yaşama hakkı var cidden sizene ne giyiyorsa kimsen hoşlanıyorsa ve öldürmek dövmek? Allah bunu yaptığını için sizi direk cennetine alıcak eminim (!) küfür ediyormuşum gibi farz edin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaygınlaştığı söylenemez. Her isteyen gidip eşcinsel olamıyor. İnsanlar artık kendisi gibi insanların olduğunun farkına varıp bunu açıkça dile getiriyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yaygınlaşmadan kastım artık eşcinsel iliskilerin eskisine nazaran daha fazla yaşanabiliyor olmasi. Yoksa sonradan eşcinsel olmaktan bahsetmiyorum.

• 3ay

Evet o açıdan bakarsak yaygınlaştı..

• Yayginlasti

0|0
    0|0
  • hemde cok artık alenen yapılyıor ve gızlnemıyorda

0|0
    0|0
  • Ulan bıktım bu ibinelerden hep beni taciz ediyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...