Kapalı veya açık kızlarımız dar beyaz gömlek bende olduğu gibi sizde de ter lekesi bırakıyor mu koltuk altlarınızda?

Giymeye gelmiyor zaten beyaz hemen kirleniyor... Özellikle kapalı kızlar sizde aynı oluyor mu koltuk altlarınızda. Ter izini veya kokusunu kontrol eder misiniz

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• ederim de pek beyaz gömlek giymem içi gösteriyor onun haricinde gömlek giysem fazla terlemem o yüzden iz falan olmuyor da sana önerim limon ile koltuk altlarına masaj yap iz falan kalmaz araştır sen bu doğal yöntemi

0|0
    0|0
    • 3ay

Sen neler uyguluyorsun koltuk altlarına.. Beyaz gömlek giyen çok kızın koltuk altlarına bakıyorum hep ter kokuyor

• 3ay

Tamam canım benim sağol :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ter izi olmaması için biçok yöntem r bir kız kesinlikle idkkat etmeli

0|0
    0|0
    • 3ay

Neler mesela.. Kızlar istemesede ter izi oluyor özellikle kapalı kızda

• Yasısın terlemiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ciddi misin

• 3ay

Ter izi de olur kokusu da.. Eğer benim gibi sevgilin olursa problem olmaz kapalı kızsan daha da hoşgörülü olurum hatta koltuk altlarını koklamak bile isterim :)

• 3ay

Iyy pis hayır izde yok kokuda

• Olmuyor , deodarant olarak pudrasız kullanmayı deneyebilirsin.

0|0
    0|0
    • 3ay

Koltuk altındaki kılların etkisi var mı

• 3ay

Peki koltuk altı kıllarını lazer ile aldıran normalde zararlı mı. Kapalı kızlar gitmeyebilir koltuk altlarını lazer yapmaya

• 3ay

Ben baş örtülüyüm gittim. Zararını görmedim çok memnunum.

• Hayr

0|0
    0|0
  • Deodorant kullan

0|0
    0|0
    • 3ay

Deo işe yaramıyor ki tatlım

• 3ay

Beyaz dar gömlek giyince ter izi oluyor ya.. Senin koltuk altı kılların sıfır tabi. Güzel güzel alırsın mis gibi kokar koltuk altların

• 3ay

Sen de temiz tut

• dar gömllek giymiyorum rahat hareket edilmiyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Aynen. Giyenin de yüzde doksan koltuk altlarına baksam ter izi olmuş kızlarda

Yükleniyor...