Çok mu garip olur?

lisedeyim yemekhanede yiyordum geçen sene ama artık evden getirip yemem lazım ama arkadaşımla yemekhaneye çıkmam lazım o yüzden yemekhanede evden getirdiğim şeyleri yesem çok mu garip olur? kimse öyle yapmıyor sonuçta sonra elimde paketle poşetle oraya çıkmak falan çok mu garipsenir
sınıfta yesem en iyisi ama arkadaşımla gitmem lazım

1|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• bak sen önemlisin şu haytta arkadaşlar her ortamda hatta burada bile ollurlar ve zaman bağlı tektek koparlar senden kimi evlenir ilgilenemz kimi uzak şehre gider yenileri geldikcede sende ilgilenmssin sonuçta sen önemlisndir tek tük can arkadaşın olur onlarda seni yaptkalrınla yargılamaz desteklerler arkadaşalrına göre hareket etme lütfen nasıl rahatsan öyle düşün öyle yaşa birde şu hatıf gönül bilmez erkek milletinden uzak dur duramassanda asla kendinden ödün verip prim tanıma onlara

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evden daha sağlıklı sınıfta da yiyebilirsin arkadaşına söyle o da evden getirsin ya da alsın sınıfta birlikte yiyin

1|0
    0|0
    • 3ay

keşke kabul etse de istemez öyle bir şey

• 3ay

O zaman ikinizin de birbirine saygı göstermesi lazım sen istediğini getir ye o da yemekhanede yesin zaten yemek çok uzun sürmez sonra birlikte durursunuz yapcak bişey yok

• 3ay

önce ben sınıfta yiyim sonra snele yemekhaneye gideriz diyicem ama kendisi çok yavaş yediği için zaman yetmiyor genelde o yüzden sende orda ye nolcak der büyük ihtimalle ama ikna etmeye çalışıcam en uygun neyse onu yaparız çok sağ ol

Erkekler Ne Diyor 8

• Boşver git nerde istersen orda ye :D

0|0
    0|0
  • sadece dikkat çekersin o kadar

0|0
    0|0
  • Neden evden getirmen lazım? Ona da bağlı biraz

0|0
    0|0
    • 3ay

hastalığımdan dolayı yemekhanedeki yemekler beni rahatsız ediyor ve diyetime uygun değil

• 3ay

Yemekleri begenmediginden veya başka birşey için değil yani. Sağlığın için böyle olması gerekiyor. Sorun olmaz bence keyfine bak

• 3ay

sağ ol

• Kötü ya da garipsenecek bir şey değil ama emin ol garipsenecek (!)

0|0
    0|0
  • Kötü durum ama beğeniyorum kötülemë bilirisn yemk leri ne bilim kötü yağ falan de mamalar bul

0|0
    0|0
  • garipsenir aşırı derecede yapma öyle bişi

0|0
    0|0
    • 3ay

bazıları sorun olmaz diyor :/

• garip olmaz yap gitsin insanlarin ne dedikelrine ve yaptiklaruna takilma sen

0|0
    0|0
  • Biraz garip olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben lisedeyken oyke yapardin diyet yaptigim icin kinsede garipsemezdi

1|0
    0|0
  • Evet bayagi

0|0
    0|0
  • yemekhanede yemen garip olur 😊😊

0|0
    0|0
  • Hayir garip degil canim rahat ol

0|0
    0|0
  • ne garipi canım sağlıklı bakterisiz bir şey yemenin nesi garipki

0|0
    0|0
  • Neden garip olsun takılma öyle şeylere

0|0
    0|0
  • yookkk

0|0
    0|0
  • git ye ya nolacak. insanlar ne düşünür diye çok düşünme

0|0
    0|0
  • Ben diyet yaptigim zamanlarda evden goturuyodum okula. Hicbisey olmaz ye istedigin yerde sen✌🏻️

0|0
    0|0
    • 3ay

ya sınıfta yenir kafeteryada falanda ama yemekhane çok garip olur bence sen hiç yedin mi yemekhanede

• 3ay

Yemekhanede hic yemedim. 1 tenefus oncesinden yiyip kaldiriyordum arkadaslarimla olucaksam. Veya oglen yemeginde yiyordum arkadaslarimla olup

• 3ay

anladım sağ ol

• Saçmalama üstüne gülerler öyle yemek haneye gidilmez. Sınıfta ye 2 dk ayrı durun

0|0
    0|0
  • Dikkat çekersin

0|0
    0|0
  • yok canım bişey olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...