Gezecek kimse yok yardim?

arkadaşlar takılacak kimse yok tatil boşa gidiyor bunun farkında olmama rağmen gezemiyorum. Bir dostum var o il dışında gezemiyoruz malum. Benden 2 yaş küçük kuzen var diyorum onla gezeyim kem küm. Gruptan bir kişiyle gezicem ailesi izin vermemis. hani diyorum geziyim dolaşayım kimse yok şimdi tek başınada olmuyo muhabbet etcek birisini arıyor insan e turkcellin 22. yıl kutlaması vardı kisme glemedi gidemedim fuar son gun bugun gitmek istiyorum kimse yok ailemle gitmekte olur babam yok daha gelmedi annem de öyle gelmek istemiyor zaten çalışıyor sürekli akşam gel felan sürekli sınav oluyor haftasonları felan erken neyse. okuldakilerle takılmak desen hani takılcak kişi değiller daha çocukluğunu aşamamışlar sanki benim kafadarım değiller hani günüm boş geçiyor arkadaşlar lütfen yardım edin kız arkadaşımda yok red yedik e ondan sonra insan kolay kolay herkese aşık olamıyor. 4 eylül fuarın son günü bari gideyim yani hani yardımınıza ihtiyacım var tekmi gideyim kimle gideyim. yazım hataları için k. b

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklısınız ama bence sosyal toplumun daha yoğun olduğu yerlerde bulunabilirsiniz. Mesela bir konser mi olacak oraya gidebilirsiniz orada bir sürü insanla tanışma imkanınız olur. Çevrenizden direk beklemeyin yani..

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya ben davet ediyorum gelmiyorlar isim var diyorlar. Zaten fuarda aksamlari konser ve gosteriler oluyor. İef de. Ve herkeslr takilmakta istemiyorum. İsin kotusu 2bucuk yil once felan cok sosyaldim kizlarla bile cok hasir nesirdim ama simdi sap gibiyim yemin ediyorun

• 3ay

Bende de aynı şekilde oluyor. Sizde herkesle takılmazsınız zaten ama her an her yerde biri çıkabiliyor karşınıza ve hayatınızı değiştirebiliyor.. O yüzden sırf çevrenizle kısıtlı kalmayın, tanımasanız bile başkasına da şans verin..

• 3ay

Aslinda cok haklisiniz Şu an baya uzak bir kuzenimle konustum nereyse sehir disinda sanirim onla gidicez aksam bulusucaz. Yardimin ve destegin icin cok cok tesekkur edrrim

• Gel beraber gidelim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...