Ailemden cok sogudum ne yapabilirim?

Ailemle pek anlasamiyorum her konuda muhakkak celiskilerimiz oluyo ve su siralar fazlasiyla sogudum ayni oda da oturasim dahi gelmiyo her davranislari canimi sıkıyo ve maalesef yasadigim sehirde üniversite okuyorum daima beraberiz sizce onlari sevebilmek icin ne yapabilirim?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bnce sen herseyi kafana takıyorsun inan bu gunler gecer. Okul bitince iş haystına atılıp kndi ayagının ustunde drdugunda zaten aklına gelmiyecek bunlar canım cok uzme kndini.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• zamanla geçicektir inan sana ablamla ve abimle neler yaptığımızı anlatsam polise gidebilirsin birbirimize ama aile işte zamanla değişiyor bazen sevmezsin bazen canın verirsin ortak ortamlarda ourmamaya çalış ben öyle yaparım ne dediklerini dinleme

0|0
    0|0
    • 3ay

Tesekkur ederim tavsiyelerin icin :)

Erkekler Ne Diyor 11

• psikolojik bir şey bu. Sürekli beraber olmanızdan kaynaklı. Özlemen gerek mümkünse 1 haftalığına tatile çık bayramda

1|0
    0|0
  • Piskolağa git o sana yardımcı olacaktır ve kendini iyi hisedeceksin emin ol

1|0
    0|0
  • Hepsini s. ет

1|0
    0|0
  • bak onlar senin en değerlilerin annenden haklı olsan bile özür dike ve böyle yapmamasını söyle bence çözülür

0|0
    0|0
  • Biraz uzaklaşmak iyi gelir, şöyle 3-5 yıl falan 😂😀

0|0
    0|0
    • 3ay

Oyle bir imkanim yok maaalesef keske olsa

• Annen baban sonucta seveceksin

0|0
    0|0
  • Onları olduğu gibi kabul edersen huzurlu olursun.

0|0
    0|0
  • Şimdi anlasamıyıyosun çünkü artık özgürlesme hissi bütün hücrelerne islemis ama çocuğun olunca basına basına vurucaksın çünkü büyük ihtimalle çocuğunda senden sıkılıcak 😞😞

0|0
    0|0
    • 3ay

Cocugumu ben bu kadar sıkmam her seyine de karismam tabi ilerde olursa

• Psikolokla gorus

0|0
    0|0
  • Kendini s. ет

0|0
    0|0
  • Çok ayip annene babana saygısızlık yaoma olmazlar görürsün gununu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sevmek için uğraşma saygı duy

0|0
    0|0
    • 3ay

Nen saygi duysamda saygi goremiyorum ki her sekilde kendilerinin istedikleri olmak zorunda

• Ailen olduğunu unutmaman yeterli

0|1
    0|0
    • 3ay

Oyle olmuyo maalsef cok fazla anlasmazliklarimiz var ve birbirimize olan saygimiz cok azaldi

• 3ay

Ama insan anne baba olduğunu aklından çıkarmasa onların ne zorluklarla büyüttüğünü filan aklından çıkarmasa bnce ısınır ailesine

Yükleniyor...