Dışarı çıkmak için ne yapmalıyım?

19 yaşındayım. Ailem dışarı çıkmama, arkadaşımla buluşmama izin vermiyor. bir alışırsan devamı gelir diyorlar. Ailemle dışarı çıktığımda toplumda geriliyorum, kasılıyorum. Aynı şekilde bu üniversitedede oluyor. Hiçbir sosyal yaşamımım yok. Spora yazıldığımda bile Annem benimle geliyordu. Psikolojik bunalıma girdim artık. Ağlayıp duruyorum. Lütfen, ne yapacağım? Bana bir akıl verin..

Güncellemeler:
3ay Güncel

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tertemiz bir kızsın işte ya tam evlenilecek bir kızsın ailene ben bile teşekkür ederim yani günümüzde böyle ailesiyle iletişim kuran anlamaya çalışan o kadar az kişi kaldı ki

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu konuda çok şanslıyım çünkü 14 yaşlarındayken bile gece 12 ye kadar arkadaşlarımla dışarıda olurdum ailemin yanında bu yaşlarda içki içerdim tabii ki de öyle abartılacak kadar değil bir bardak falan gayet de ilgilileri kızım sen reşit değil misin hala ailene bağlı mı yaşıyosun bana öyle yapsalar hiç umrumda olmaz belki çok katı bir ailen var ve bişey yapamıyosun git annenin babanın en sakin Zaman'ında konuş benim öyle cluplarda gözüm yok sadece biraz her arkadaşımın yaptığı gibi dışarda vakit geçirmek istiyorum reşitimde ayrıca de

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Otur kız ananın yanında çıkınıda gördük.

0|1
    1|0
  • çıkma napcan :)

0|0
    1|0
  • Cıkma

0|0
    1|0
  • Sana karışmamaları gerek. Üniversiteyi nerede okuyorsun. Ailen de aynı şehirde mi?

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet, İstanbul'da yasiyoruz İstanbul'da okuyorum

• 3ay

Anladım. Sanıyorum yeni başladın Üniversiteye. Zamanla bu düşünceleri değişecektir. Sen çaktırmadan bildiğini yap.

• Sen dışarı çıkamıyorsan dışarıyı içeri al, Arkadaşlarını eve çağır

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    1|0
    • 3ay

Erken daha 25imden once vermezler beni

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim hayatimda oyleydi. Ta ki universiteyi kazanip bu sehirden ayrildim. Yalniz kalip hayatimin tadina vardim. Sonrasinda ise bu kiz yalniz basina yasayabildi helal olsun dusuncesiyle artik karismiyolar en azindan eskisi gibi :) aile karisir veya bizim ailelerimiz karisiyor yapacak bisey yok :) gelmisim 24 yasima hala disari cikarken babam gitmeyeceksin dediginde evde oturuyorum. Bu is boyle

1|0
    0|0
  • üniversiteyi ailenin yanında mı okuyosun

0|0
    0|0
  • Bence onlara da hak ver dünya bok olmuş artık korumak istiyorlar

0|0
    1|0
    • 3ay

Hakveriyorum tabiki. Ama nereye kadar gidecek böyle. Hayatımın sonuna kadar evde mi oturacağım? Ben bakkala bile tek gidemiyorum. Gidince korkuyorum, o kadar psikolojim bozuldu.

• Ailenin sana güvenmesi lazım onların güvenini kazan dışarı çıkacağın arkadaşlarınla tanıştır onlar hakkında bilgiler ver o zaman izin verebilirler

0|0
    0|0
    • 3ay

Kaç kere tanistirmak istedim annem tanismak istemedi arkadaslarimla. Güven desen daha bir erkekle konuşmuşluğum bile yok doğru dürüst liseyi zaten yakın olsun diye evimizin dibindeki yüksek puanlı bir lisede okudum. Universiteyide şehir dışında okutmayız seni dediler. Bende bilgisayar muhendisi olmayi cok istiyordum. Bu yuzdende calistim ve istanbulu kazandim.

• 3ay

O zaman arada konuşurken bak şu arkadaşım şöyle bir insan filan diye onların iyi yönlerini anlat arkadaşlarına karşı yumşasın biraz

• 3ay

Onlarıda yaptım.. Fakat hiçbir fark olmadı. Yinede sağol tavsiyelerin için.

• Neden bu kadar sıkıyorlar onların güvenini mi kırdın?

0|0
    0|0
    • 3ay

Hayır, hiç bir şey yapmadım. Hepde sordum onlara güveninizi kırcak bir şey mi yaptım diye hayır sana güvenimiz sonsuz fakat devir kötü cevabını aldım.

• sana guvnmiylar

0|0
    0|0
  • 21 yasindayim aynı durumdayım bıktım

0|0
    0|0
    • 3ay

...

• 3ay

@Immahhh mesaj atilmiyo

• 3ay

Şimdi dene