Bir erkek neden sebepsiz gider detayda yazıyo?

Arkadaşlar 24 yaşındayım internet üzerinden biriyle tanıştım 3 ay konuştuk ettik yazışarak cocuk beni çok sevdiğini söylerdi hatta acı çektiğini ilk konuştuğumuz günden beri buluşmak istiyor bende olmaz zaman geçmeli baya dedim. Sonra en sonunda buluşmassan gidiyorum hayatından dedi bende bir kaç ay bekle veya bir yıl bekle buluşuruz dedim. Cocuk şimdi buluşmuyosan gidiyorum dedi ve ben depresyondayım şu an hergün üzülüyorum neden buluşmadım diye gitt beklemedi oysaki beni baya sevdiğini söylerdi?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• demek ki sevmiyomus bu kadar basit. gozyaslarina degmez. gercek ask olsaydi beklerdi, baska bir yol bulmaya calisirdi. hem sanaldan olan askin neresine inandin sen? bende ayni seyi yasamistim bir kere. zor evet ama depresyona girilecek kadar kotu degil. zaten hayatinda oldugu tek zaman sen internete baktigin zamandi. sen internette degilken normal hayatina devam etmiyo muydun? sadece simdi uzun bir ara verdiginizi dusun. sonra yavas yavas alisirsin.

1|0
    0|0
    • 3ay

Doğru diyosun. Ama neler dedi ya ben seni hiç terketmem sevdiğine dair neler neler derdi bir duysan sende şaşırırsın. Bende inandım tabi sonra gitti bu sebep yüzünden insan hala inanamıyo

• 3ay

benimkide oyle oldu. cocuk olup bitiyodu benim icin. sana zarar gelirse kendimi asarim falan diyodu. o kadar ozel hissettirdi ki. baya da kiskancti. hersey guzel gidiyo derken defolup gitti. ve sonuc olarak hersey sanaldan ibaretti. ondan ayrildigimdan beri kimseyle de sanaldan sevgili olmiycagima yemin ettim. sende oyle yap, tavsiye ediyorum

• 3ay

Çok haklısın da işte cocuk da aynen baya kıskanıyodu hepsi yalanmış insan ama şoku atlatamıyo

Erkekler Ne Diyor 6

• Sebepsiz gidermi hiç mutlaka bir sebebi vardır. Yeni bir malzeme vardır

0|0
    0|1
    • 3ay

Ya dedim hemen buluşamam diye bir kaç ay bekle dedim gitti aklım almıyo hala

• Yapacak bir şey yok giden gitti

0|0
    0|0
  • Neden beklesin? Özelliğin ne?
    Ben bırak 1 yılı bir hafta bile beklemem

0|0
    0|0
    • 3ay

Seven bekler daha ilk günden buluşmak istedi. Ve ben kimseyle çıkmadım şimdiye kadar kolay kolay güvenemem dedim

• 3ay

Seven bekler ne demek ya :) daha önce hiç görmediği birini bekleyecek kadar nasıl sevebilir :)) şeyin altın kaplamamı :) çocuksunuz cidden :)

• Dalga gectigini dusunmeye baslamistr

0|0
    0|0
  • hadi ordan et gitsin bise olmaz yenisi gelir

0|0
    0|0
  • oyalamissin oda gitmiss normal

0|0
    0|0
    • 3ay

Oyalamadım niyetim ciddiydi oyalamam ben

• 3ay

uzun sure gorusmeyi kabul etmemissin oda ole dusunmustur

Kızlar Ne Diyor 7

• Yalan. Benim sevgilim hayatim özgüven eksikligim var 1 sene sonra ancak bulusuruz dediğimde bana saygı duymuştu hic oyle ben giderim falan dememisti hatta bana gel ben sana kendini özel ve değerli hissettiririm özgüven asilarim olmaz mi dediğinde bile hayır dedim sen nasıl istersen beklerim ben demişti yani seni o kadar da çok sevmiyormus anlasilan

1|0
    0|0
  • Çocuk musun ya djfj ne o bir yıl geçmeden buluşmam falan ayrıca sanaldan ilişki yapmayın nasıl güvenebiliyosunuz ki sanal birine?

0|0
    1|0
  • gerçekten seven gidemez yeterince sevmemis demekki unut gitsn

1|0
    0|1
  • Bekleseydi demkii yeterince sevmemis

1|0
    0|0
    • 3ay

Ya bir insan nasıl böyle saçma bir sebep yüzünden gider hala inanamıyorum. Bana neler derdi şimdi bu yüzzden gitti ne pislik insanlar ya

• sevgi neydi? sevgi emekti, sabırdı, güvendi

1|0
    0|0
  • Senden gittiyse, ya alacağını alamamıştır ya da alamayacağını anlamıştır.

1|0
    0|0
  • İnternetten biriyle ilişkilerin çok sağlıklı olduğunu düşünmeyen biri olarak sen görmediğin biri için neden o kadar ay bekleyesin belki seni beğenmicek falan sonunda yani bence çocuk haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...