Ya bir insan bile beni sevmiyor ailem benden nefret ediyor sülalem benden nefret ediyor benle dalga geçiyor yok ben yeteneksizmişim yok ben ev işlerinde yardım etmiyormuşum ama gerçekten beceremiyorum yemek yapmayı bilmiyorum hiç bir şeyde yeteneğim yok derslerim başarısız zaten ailemle her gün bu konu yüzünden kavga ediyoruz bıktım

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Benimde yok sadece elektronik dalda iyiyim Sende sevme sende nefret et sende kötü ol Biz istemiyoruz kötü olmayı onlar istiyor öyle değil mi? Hahahaha

0|0
    0|0
  • Gel beraber sen evden ben evden cikip gidelim kendimize bir hayat kurup beraber işe girelim calisalim ondan sonra Allah buyuktur

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi kolaylıkla aşılabilir basit sorunlar. Ders çalış. Yemek yapmasını öğrenmen zaten çok kolay. Yeteneklerinin de farkında değilsin demekki. Herkesin mutlaka yetenekleri vardır. Önemli olan bunu ortaya çıkabilmekte.

0|0
    0|0
  • Seven sever sevmeyen sevmez, işin boşvermekte.

0|0
    0|0
  • Arkadaş ailen senden nefret etmez sadece davranışını sevmez. Kimsenin istediği gibi değil kendi olduğun gibi ol. Hayat başkalarına göre yaşamak için çok kısa değil mi? Bırak nefret etsinler. Bakın dalganıza diyeceksin ! tabi düşman olma...

0|0
    0|0
  • aşkı özledim bende

0|0
    0|0
  • evlen kurtul...

0|0
    0|0
  • Birazcık ugras dostum sende toparlan isyan etmeyle bir yere varamazsın

0|0
    0|0
  • Seni seviyorum

0|0
    0|0
  • sende kusur yavrum senden bu kadar seyi bekleyenlerde kusur

0|0
    0|0
  • Ya daha kucuksun ergensin sizinkide dertmi benimki yaninda

0|0
    0|0
  • Koskoca bir ks ailesi var seni seven daha ne istiyorsun hem sevilmek zorundaysa değilsin takma

0|0
    0|0
  • üzülme ben seni severim kardeşim

0|0
    0|0
    • 3ay

az önceki lafımı geri alıyorum sen haketmissin sevilmemeyi

Kızlar Ne Diyor 6

• Herşeyde yetenekli olacaksın diye bişey yok sikleme kimseyi onlar çokta dört dörtlük değiller

1|0
    0|0
  • O zaman ders çalış başka şehre üni okumaya git bu kadar basit

1|0
    0|0
  • 18 lik halim gibisin:)));ama inan geciyo

0|0
    0|0
  • hayırlısı

0|0
    0|0
  • 2-3 arkadas ve annem kız kardesim haric benide sevmiyorlar kanks bosver